جستجوی سریع


محدوده قیمت:
از تومان
تا تومان
تاریخ از : روز ماه سال    
تاریخ تا : روز ماه سال    

الکتروموتور ضد انفجار چمپ Cemp - قیمت - مشخصات فنی


 الکتروموتور ضد انفجار چمپ Cemp

فرایند نیرو به عنوان واردکننده الکتروموتور ضد انفجار محصولات خود را به صنعتگران عرضه می نماید. فروش انواع الکتروموتور ضد انفجار Cemp ایتالیا با دورهای مختلف ، با درجه حفاظتی متنوع با توجه به نیاز مشتری . این مجموعه با مشاوره خرید امادگی خود را جهت ارائه هرگونه اطلاعات شامل مشخصات فنی، لیست قیمت و کاتالوگ الکتروموتور انفجارCemp ، واردات الکتروموتور ضد انفجار آلمانی ، ایتالیایی اعلام می نماید .

الکتروموتور ضد انفجار Cemp

الکتروموتورهای ضد انفجار Cemp ایتالیااز برندهای معروف الکتروموتور ضد انفجار در سطح جهان و به عنوان یکی از بزرگترین گروه تولید کننده الکتروموتور ضدانفجار در اروپا و جهان شناخته شده است.الکتروموتورهای ضد انفجار Cemp به دلیل ضریب امنیت بالا و قابل قبولی که دارد در مکان هایی که به دلیل شرایط کاریشان نیاز به امنیت خیلی بالا دارند مکان هایی با( Zone1, Zone 2) مورد استفاده قرار می گیرند.

مشخصات الکتروموتور ضد انفجار

الکتروموتور های ضد انفجار در گروه موتورهای محصور و بدون ارتباط با محیط اطراف هستند ، این ویژگی خاص آنهاست که سبب می شود جرقه های کوچک که در داخل ترمینال باکس و یا در داخل موتور رخ میدهد،هیچ رابطه ای با محیط پیرامون خود که با بخارات و گازهای قابل اشتعال هستند نداشته باشد که سبب بروز انفجار و آتش سوزی گردد.

الکتروموتور ضد انفجار چمپ

طراحی این موتورها بر اساس استانداردهای اروپایی سازمان ملی سازندگان وسایل برقی که به اختصار با NEMA شناخته شده است صورت می گیرد.کمپانی cemp  تخصصی فقط در زمینه تولید الکتروموتورهای ضد انفجار فعالیت می نماید شرکت Cemp الکتروموتورهای ضد انفجار را در دو نوع پوسته چدنی و پوسته آلومینومی در بازار عرضه می کند.

نمایندگی الکتروموتور چمپ