جستجوی سریع


محدوده قیمت:
از تومان
تا تومان
تاریخ از : روز ماه سال    
تاریخ تا : روز ماه سال    

الکتروموتور 3 اسب تکفاز - قیمت الکتروموتور سه اسب تکفاز - قیمت دینام 3 اسب


الکتروموتور سه اسب تک فاز

الکتروموتور 3 اسب تک فاز| قیمت الکتروموتور سه اسب تک فاز

فرایند به عنوان وارد کننده الکتروموتور محصولات زیر را به مشتریان گرامی عرضه می نماید. فروش الکتروموتور سه اسب تکفاز با دور های گوناگون با درجه حفاظت گوناگون و IP های مورد نیاز مشتری .این مجموعه آمادگی خود را جهت ارائه  اطلاعات شامل مشخصات فنی ،لیست قیمت و کاتالوگ الکتروموتور سه اسب تک فاز چینی و ایتالیایی اعلام می نماید.

الکتروموتور 3 اسب تک فاز

الکتروموتورهای سه اسب تک فاز 1400 دور بیشتر جهت مصرف بالابر ساختمانی و مغازه ای به مشتریان عرضه می شود .لازم به ذکر است الکتروموتورهای 3 اسب تکفاز در دونوع چدنی و الومنیوم با دورهای متنوع به صورت پایه و فلنجدار به فروش می رسد.

قیمت موتور سه اسب تک فاز

با توجه به نوسان قیمت موتور سه اسب تکفاز همواره قیمت دینام تکفازدر حال تغییر است و قیمت به روز الکتروموتور تکفاز ارائه می شود . برای بدست اوردن قیمت دینام تکفاز 3 اسب با کارشناسان شرکت تماس بگیرید .

موتور سه اسب تک فاز

دینام 3 اسب تک فاز

دینام 3 اسب 3000 دور

موتورهای 3 اسب 3000 دور برای کمپرسورهای هوا و کوبله شدن با انواع پمپ کاربرد دارند .دینام های 3 اسب 3000 دور به صورت چدن و الومنیوم قابل عرضه می باشد .الکتروموتور تک فاز سه اسب بسیار پرمصرف می باشد .

خرید دینام 3 اسب

دینام 3 اسب 1400 دور

موتور تک فاز 3 اسب 1400 دور به دلیل داشتن لوازم اضافی از الکتروموتور سه فاز سه اسب بزرگتر و گرانتر بوده و توان الکتروموتور سه فاز نهایتا تا 5 اسب بخار می باشند .در صنایع بزرگ کمتر از دینام سه اسب تک فاز استفاده می شود اما در کارگاههای کوچک صنعتی ار الکتروموتورهای تک فاز 3 اسب استفاده می شود.

دینام تک فاز سه اسب موتوژن

دینام سه اسب تک فاز | قیمت دینام 3 اسب تک فاز

 جهت دستیابی به اطلاعات فنی و لیست قیمت الکتروموتور سه اسب تک فاز، محصول مورد نظر را از منوی زیر انتخاب نمایید