گیربکس حلزونی ایلماز
گیربکس حلزونی ایلماز

گیربکس حلزونی ایلماز

به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان گیربکس ایلماز در ترکیه مشغول به فعالیت می باشد . گیربکس های ایلماز از با کیفیت ترین گیربکس های موجود در بازار هستند .

گیربکس حلزونی Yilmaz

شرکت گیربکس ایلماز

گروه صنعتی YILMAZ ترکیه از شرکت های نو آور با بینش جهانی در زمینه تولید انواع گیربکس حلزونی می باشد . از اصلی ترین فعالیت شرکت YILMAZ تولید گیربکس حلزونی YILMAZ می باشد . گیربکسهای حلزونی ایلماز در انواع مختلف جهت صنایعی چون سیمان ، فولاد و غیره  بکار گرفته می شود . گیربکس ایلماز ساخت کشور ترکیه و با نام تجاری ایلماز YILMAZ و استاندارد  ISO 9001 ، TSEK ارائه می گردد.

موتور گیربکس ایلماز ترکیه

محصولات این شرکت گیربکس هلیکال ایلماز، گیربکس حلزونی ایلماز، گیربکس صنعتی ایلماز، گیربکس آویز ایلماز و گیربکس کرانویل ایلماز ، گیربکس خورشیدی ایلماز می باشند که مطابق با  بروز ترین استانداردهای جهانی تولید می شوند. فروش کلیه محصولات در فروشگاه ایلماز و فروشگاه اینترنتی ایلماز قابل ارائه می باشد .

نمایندگی گیربکس ایلماز

گیربکس های حلزونی ایلماز با عنوان سری E شناخته شده اند و شفت ورودی و خروجی زاویه 90 درجه را تشکیل می دهند . طریقه اتصال این گیربکس ها با موتور به وسیله فلنج و پایه و بازوی گشتاور می باشد . در گیربکس های حلزونی ایلماز شفت خروجی هالو و چرخ دندها به حالت حلزونی می باشند . ورودی و خروجی گیربکس ها زاویه نود درجه تشکیل می دهند . نحوه اتصال گیربکسهای حلزونی از طریق پایه و فلنج امکان پذیر است .

مشخصات فنی گیربکس حلزونی ایلماز

سری E با طراحی مازولار بوده و دارای حالات نصب مختلف می باشند . حداکثر ظرفیت حرارتی را به خاطر ساخت بهینه های دنده های خنک کننده دارا می باشند . نسبت های تبدیل این گیربکس ها از 7.5 تا 100 بوده و نسبت های بالاتر با به صورت دوبله کوبل میگردد . گیربکس حلزونی یلماز در هشت فریم سایز گوناگون و محدوده گشتاور 5 تا 1000 نیوتن متر درسترس می باشد

 

گیربکس حلزونی ایلماز سری E

گیربکس حلزونی ایلماز سری E

مشخصات فنی گیربکس حلزونی ایلماز

امکان اتصال و نصب در همه جهات - بازوی گشتاور و فلنج انتخابی - فلنج اتصال موتور استاندارد (IEC) B5 یا B14 - دارای حداکثر ظرفیت حرارتی به خاطر طراحی بهینه دنده های خنک کننده - نسبت تبدیل 7.5 تا 100 در تک طبقه - نسبت تبدیل های بالاتر با گیربکس دوبل - ویژگی تغییر ناپذیری، که می تواند به جای ترمز مطابق با نسبت استفاده شود

لوازم جانبی گیربکس حلزونی ایلماز

- فلنج خروجی انتخابی ، سیلینگ مخصوص ، نشانگر درجه روغن شیشه ای ، بازوی گشتاور

- فلنج اتصال مخصوص سروو موتور ، ترمز الکترومغناطیس ، فلنج موتور IEC B5, B14

 

گیربکس حلزونی ایلماز سری EV

گیربکس حلزونی ایلماز سری EV

                                                                 الکتروگیربکس حلزونی Yilmaz با فلنج موتور IEC B5/B14

 

گیربکس حلزونی ایلماز سری ET

گیربکس حلزونی ایلماز سری ET

                                                     موتور گیربکس حلزونی Yilmaz با شافت ورودی توپر

 

گیربکس حلزونی ایلماز سری EN

گیربکس حلزونی ایلماز سری EN

                                                    الکتروگیربکس حلزونی Yilmaz با فلنج موتور IEC B5/B14

کاربرد گیربکس حلزونی ایلماز

گیربکس حلزونی میکسر
گیربکس حلزونی سيستم هاي انتقال مواد
گیربکس حلزونی صنایع غذایی
گیربکس حلزونی صنایع سراميک
گیربکس حلزونی کانوایر
گیربکس حلزونی بالابرها

دانلود کاتالوگ گیربکس حلزونی ایلماز


قیمت محصول :
تماس برای قیمت
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
نوشتن نظر
نام شما:


نظر شما: رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

گیربکس حلزونی ایلماز YILMAZ

گیربکس حلزونی ایلماز سری E

گیربکس های حلزونی ایلماز Yilmaz از یک دنده ماردون فولادی و یک چرخ دنده حلزونی ریخته گری شده ساخته شده اند. در گیربکس های حلزونی به دلیل ساختار زاویه و متعامد بودن دارای کاربری های فراوانی می باشند و به دلیل کارکرد نرم در سیستم های بالابر و همچنین اسانسورها که نیاز به ایجاد گشتاور و راه اندازی نرم است کاربرد فراوانی دارند. همچنین این نوع از گیربکس ها در کانوایرها و سیستم های انتقال مواد کوچک نظیر کارخانه های کاشی و سرامیک کاربرد فراوانی دارند .

گیربکس های ایلماز ترک

گیربکس حلزونی ایلماز Yilmaz با شفت ورودی و خروجی نود درجه همراه با امکان نصب پایه و فلنج عرضه می شود . در گیربکس های حلزونی ایلماز YILMAZ سری E ایلماز چرخ دنده ها حلزونی و خروجی شفت هالو می باشداین سری از گیربکس ها در 8 سایز متفاوت و محدوده گشتاور 5 تا 1000 نیوتن بر متر موجود می باشد . جنس پوسته گیربکس تا سایز 80 الومنیومی پر شده با روغن Synthetic و پوسته های 100 و125 چدنی پرشده با روغن Mineral می باشد. گیربکس های حلزونی ایلماز Yilmaz امکان نصب در شرایط دمایی بالا را نیز دارا هستند.