پمپ گریز از مرکز پمپیران
پمپ گریز از مرکز پمپیران

پمپ گریز از مرکز پمپیران

از محصولات شرکت پمپیران و از برندهای معروف پمپ در ایران می باشد و در انواع مختلف و با توجه به نیاز مشتریان مورد استفاده قرار می گیرد .

پمپ گریز از مرکز پمپیران

گروه صنعتی پمپیران یکی از شرکت های نو آور با بینش جهانی در زمینه تولید انواع  پمپ می باشد . با توجه به تعداد مشتریان این گروه در سراسر ایران متوجه خواهیم شد که این برند ایرانی توجه بسیاری را به خود جلب کرده و سهم عمده ای از بازار داخل را در اختیار دارد . دوام و قابلیت اطمینان دو امر انکار ناپذیر در راستای تولید می باشد که سر لوحه این گروه است .

از اصلی ترین فعالیت شرکت تولید پمپ گریز از مرکز پمپیران می باشد . پمپ گریز از مرکزپمپیران در انواع مختلف جهت صنایعی چون ایستگاهای پمپاژ آب رسانی ، پمپ های آتش نشانی ، صنعت پالایشگاهی ، صنعت پتروشیمی ، سیستم تامین آب مصارف صنعتی ، سیستم های فاضلاب و زهکشی بکار گرفته می شود . پمپ گریز از مرکز پمپیران ساخت کشور ایران و با نام تجاری پمپیران و استاندارد  ISO 9001:2008 ، ISO14001:2004 ، ISO 9001 : 2000 ارائه می شود.

پمپ گریز از مرکز پمپیران در دو نوع اتا بزرگ و اتا به مشتریان عرضه می گردد . پمپ گریز از مرکز پمپیران دارای محفظه حلزونی با موتور جدا و یک طبقه می باشند . آببندی محور پمپ به دو روش آببند میکانیکی و یا نوار گرافیتی صورت گرفته است و توسط بوش فولادی کروم نیکل قابل تعویض حفاظت می گردد .نيروهاي شعاعي وارد بر محور پمپ بوسیله دو بلبرينگ گريس كاري شده كه در يك طرف پروانه واقع شده‌اند تحمل مي شود. طبق نظر مشتري روانكاري با روغن هم امكانپذير است .

پمپ گریز از مرکز

مشخصات فنی پمپ گریز از مرکز

 • قطر خروجی : 32 تا 300 میل متر
 • حجم آبدهی : 5 تا 1800 مترمکعب بر ساعت
 • ارتفاع : 5 تا 90 متر
 • درجه حرارت سیال با آببندی : با نوار گرافیت : 50- تا 110 ، با آبندی میکانیکی : 50-تا 140
 • تست فشار : 16 بار

کاربرد پمپ گریز از مرکز(اتا)

 • جابجایی آب جهت مصارف کشاورزی
 • جابجایی آب شهری و صنعتی
 • انتقال و پمپاژ آب گرم سرمایشی و گرمایش تاسیسات

پمپ گریز از مرکز با آبدهی بالا (اتا بزرگ )

پمپ گریز از مرکز پمپیران دارای محفظه حلزونی با موتور جدا و یک طبقه می باشند . آببندی محور پمپ به دو روش آببند میکانیکی و یا نوار گرافیتی صورت گرفته است و توسط بوش فولادی کروم نیکل قابل تعویض حفاظت می گردد و طبق استاندارد DIN 24255 تولید شده است .نيروهاي شعاعي وارد بر محور پمپ بوسیله دو بلبرينگ گريس كاري شده كه در يك طرف پروانه واقع شده‌اند تحمل مي شود.طبق نظر مشتري روانكاري با روغن هم امكانپذير است .طراحی این پمپ ها به گونه های می باشد که روتور و پايه ياتاقان این پمپ ها به راحتي از طرف الكتروموتور و بدون نیاز به جدا كردن محفظه از سيستم لوله كشي قابل باز شدن است .

پمپ گریز از مرکز پمپیران

مشخصات فنی پمپ گریز از مرکز با آبدهی بالا

 • قطر خروجی : 100 تا300 میلیمتر
 • ظرفیت آبدهی : 40 تا 1800 مترمکعب برساعت
 • ارتفاع : 5 تا 90 متر
 • درجه حرارت سیال با آببندی : با نوار گرافیت : 50- تا 110 ، با آبندی میکانیکی : 50-تا 140
 • تست فشار : 12 بار

کاربرد پمپ گریز از مرکز با آبدهی بالا

 • جابجایی آب جهت مصارف کشاورزی
 • جابجایی آب شهری و صنعتی
 • انتقال و پمپاژ آب گرم سرمایشی و گرمایش تاسیسات

دانلود کاتالوگ پمپ گریز از مرکز با ابدهی بالا


قیمت محصول :
تماس برای قیمت
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 1
نوشتن نظر
نام شما:


نظر شما: رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

شرکت پمپ سازی پمپیران

در سال 1354 با هدف تولید انواع پمپ جهت مصارف کشاورزی و صنعتی تاسیس شده است . پمپیران از آغاز فعالیت با عقد قرارداد انتقال تکتولوژی با شرکت KSB آلمان انواع محصولات پمپیران را تحت لیسانس این شرکت تولید و تکنولوژی پمپ را در ایران نهادینه نموده است . پمپیران در شهر صنعتی تبریز با مساحت 87000 متر مربع تاسیس و کلیه زیر بنای شرکت اعم از کارگاههای تولیدی ، ازمایشگاهها حدود 40.000 متر مربع می باشد . شرکت صنایع پمپ سازی ایران (پمپیران) اوایل سال 84 فعالیت خود را با نام شرکت صنایع پمپیران مستقل نمود . در حال حاضر گروه صنایع پمپ سازی ایران شرکت های ذیل را تحت پوشش خود دارد : 1- صنایع پمپیران تولید کننده تولید کننده انواع الکتروپمپ های شناور پمپیران ، پمپ فشار قوی پمپیران ، پمپ گریز از مرکز پمپیران و پمپ دو مکشه پمپیران 2- پمپ سازی نوید سهند تولید کننده پمپ های فاضلابی ، نفتی و پتروشیمی ، ملخی شناور 3- پمپ سمنان انرژی تولید کننده تولید کننده پمپ های تاسیساتی و خانگی

در حال حاضر محصولات پمپیران با گواهینامه مدیریت تضمین کیفیت ISO 9001 : 2000 تولیدات خود را مطابق با استانداردهای روز دنیا تولید و انواع پمپ های پمپیران را با کیفیت به مشتریان ارائه می نماید . شرکت پمپیران محصولاتی همچون الکتروموتورهای شناور چاه عمیق ، پمپ دو مکشه پمپیران ، پمپ گریز از مرکز پمپیران ، پمپ های گریز از مرکز فشار قوی چندطبقه پمپیران ، پمپ گریز از مرکز یکپارچه پمپیران ، پمپ گریز از مرکز گل کش پمپیران ، پمپ کف کش شناور پمپیران ، پمپ  لجن کش شناور پمپیران ، پمپ ملخی شناور پمپیران ، پمپ فولادی نفت و پتروشیمی پمپیران ، انواع الکتروموتور خانگی و صنعتی پمپیران