پمپ کف کش پمپیران
پمپ کف کش پمپیران

پمپ کف کش

از محصولات شرکت پمپیران و از برندهای معروف پمپ کف کش در ایران می باشد و در انواع مختلف و با توجه به نیاز مشتریان مورد استفاده قرار می گیرد .

پمپ کف کش پمپیران

گروه صنعتی پمپیران  یکی از شرکت های نو آور با بینش جهانی در زمینه تولید انواع پمپ کف کش می باشد . با توجه به تعداد مشتریان این گروه در سراسر ایران متوجه خواهیم شد که این برند ایرانی توجه بسیاری را به خود جلب کرده و سهم عمده ای از بازار داخل را در اختیار دارد . دوام و قابلیت اطمینان دو امر انکار ناپذیر در راستای تولید می باشد که سر لوحه این گروه است .

از اصلی ترین فعالیت شرکت تولید پمپ کف کش پمپیران می باشد .موتور پمپ کف کش پمپیران در انواع مختلف جهت صنایعی چون صنایع نفت وگاز و پتروشیمی بکار گرفته می شود. پمپ کف کش پمپیران ساخت کشور ایران و با نام تجاری پمپیران و استاندارد  ISO 9001:2008 ، OHSAS 18001-2007 ، ISO 9001 : 2000 ارائه می شود .

پمپ کف کش پمپیران

پمپ لجن کش پمپیران معروف به SPD می باشد .

مشخصات فنی الکتروپمپ کف کش شناور پمپیران

پمپ لجن کش پمپیران معروف به SPD می باشد. پمپ های لجن کش پمپیران مطابق با استاندارد DIN 24255 تولید و بر اساس استاندارد DIN1944 به صورت اتوماتیک در ازمایشگاه شرکت تست و تائید شده است .

نمودار آبدهی موتور پمپ کف کش پمپیران

 

 نمودار آبدهی موتور پمپ کف کش پمپیران

کاربرد موتور پمپ کف کش شناور

  • جابجایی و پمپاژ آب رودخانه ها و نهرها

  • جابجایی و پمپاژ آب استخرها و آب سیلابها

  • تخلیه و پمپاژ آب چاهها و مخزن ها

دانلود کاتالوگ کف کش پمپیران


قیمت محصول :
تماس برای قیمت
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
نوشتن نظر
نام شما:


نظر شما: رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

شرکت پمپ سازی پمپیران

در سال 1354 با هدف تولید انواع پمپ جهت مصارف کشاورزی و صنعتی تاسیس شده است . پمپیران از آغاز فعالیت با عقد قرارداد انتقال تکتولوژی با شرکت KSB آلمان انواع محصولات پمپیران را تحت لیسانس این شرکت تولید و تکنولوژی پمپ را در ایران نهادینه نموده است . پمپیران در شهر صنعتی تبریز با مساحت 87000 متر مربع تاسیس و کلیه زیر بنای شرکت اعم از کارگاههای تولیدی ، ازمایشگاهها حدود 40.000 متر مربع می باشد . شرکت صنایع پمپ سازی ایران (پمپیران) اوایل سال 84 فعالیت خود را با نام شرکت صنایع پمپیران مستقل نمود . در حال حاضر گروه صنایع پمپ سازی ایران شرکت های ذیل را تحت پوشش خود دارد : 1- صنایع پمپیران تولید کننده تولید کننده انواع الکتروپمپ های شناور پمپیران ، پمپ فشار قوی پمپیران ، پمپ گریز از مرکز پمپیران و پمپ دو مکشه پمپیران 2- پمپ سازی نوید سهند تولید کننده پمپ های فاضلابی ، نفتی و پتروشیمی ، ملخی شناور 3- پمپ سمنان انرژی تولید کننده تولید کننده پمپ های تاسیساتی و خانگی

در حال حاضر محصولات پمپیران با گواهینامه مدیریت تضمین کیفیت ISO 9001 : 2000 تولیدات خود را مطابق با استانداردهای روز دنیا تولید و انواع پمپ های پمپیران را با کیفیت به مشتریان ارائه می نماید . شرکت پمپیران محصولاتی همچون الکتروموتورهای شناور چاه عمیق ، پمپ دو مکشه پمپیران ، پمپ گریز از مرکز پمپیران ، پمپ های گریز از مرکز فشار قوی چندطبقه پمپیران ، پمپ گریز از مرکز یکپارچه پمپیران ، پمپ گریز از مرکز گل کش پمپیران ، پمپ کف کش شناور پمپیران ، پمپ  لجن کش شناور پمپیران ، پمپ ملخی شناور پمپیران ، پمپ فولادی نفت و پتروشیمی پمپیران ، انواع الکتروموتور خانگی و صنعتی پمپیران