پمپ روغن داغ Standart
پمپ روغن داغ Standart

پمپ روغن داغ استاندارت  ترکیه

از محصولات شرکت STANDART ترکیه و از برندهای مشهور پمپ روغن داغ در ترکیه می باشد و در انواع گوناگون و با توجه به نیاز صنایع مورد استفاده قرار می گیرد .

از اصلی ترین فعالیت شرکت Standart تولید پمپ روغن داغ استاندارت می باشد . پمپ روغن داغ Standart در انواع مختلف جهت صنایعی چون  صنایع رنگ سازی ، صنایع خودرو سازی ، صنایع معدنی ، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی بکار گرفته می شود . پمپ روغن داغ استاندارت ساخت کشور ترکیه و با نام تجاری استاندارت STANDART و استاندارد EN ISO 14001 : 2009  ، ISO 50001 : 2011 قابل ارائه است .

پمپ روغن داغ استاندارت

پمپ سانتریفیوژ روغن داغ اغلب جهت جابجایی و سیرکوله کردن آب با دمای بالا و یا روغن داغ استفاده می شوند. قابلیت پمپاژ روغن سینتتیک تا دمای 350 درجه سانتی گراد و سیرکوله کردن آب تا دمای 185 درجه سانتی گراد از جمله ویژگی این پمپ ها می باشد .

مشخصات فنی پمپ روغن داغ استاندارت

پمپ روغن داغ ساختار افقی یک طبقه و همچنین محفظه حلزونی تک مکشه گریز از مرکز است . از نظر هیدرولیکی پروانه پمپ بالانس بوده و بصورت یکسر آویز نصب می شود. محفظه حلزونی پایه دار بوده و محفظه یاتاقان فاقد پایه است.

پمپ روغن داغ جهت انتقال روغن داغ تا حرارت ۳۵۰ درجه سانتیگراد به کار می رود . این امکان وجود دارد در موارد خاص از پمپ دنده ای، ماه و ستاره مغناطیسی و کند پمپ های حرارتی استفاده گردد. در موارد ذکر شده باید ویسکوزیته، خورندگی و سایش روغن و یا فشار کاری سیستم مورد توجه قرار گیرد .

کاربردهای پمپ روغن داغ

در صنعت ماشین سازی جهت خنک سازی ماشین آلات جوشکاری
در صنت قیرسازی جهت پیش گرمایش مخازن حاوی قیر و تار  و تولید آسفالت
درصنعت کاغذ و چوبدر در پرس ها برای تخته، تخته سه لا و روکش، ماشین آلات چسب، غلتک ها، خشک کردن سیلندرها
در صعت شیمیایی در تولید فیلم، خنک سازی تجهیزات واحد های واکنشی پلیمریزاسیون
در صنعت غذایی در اجاق های پخت ، سیستم های نظافت بطری ها، سیستم های سرخ کردن مواد غذایی، سیستم های خشک کردن نشاسته

انواع پمپ روغن داغ استاندارت

 • پمپ روغن داغ مغناطیسی

 • پمپ روغن داغ سانتریفیوژ

 • پمپ روغن داغ دنده ای

 • پمپ روغن داغ کند پمپ

ساختار پمپ روغن داغ Standart

 • ساختار افقی یک طبقه گریز از مرکز با محفظه حلزونی شکل

 • ابعاد کلی و ویژگیهای کاري پمپ در تطابق با استاندارد DIN24255) 733 EN DIN)

 • پروانه به صورت لانس شده هیدرولیکی و یکسر آویز

 • محفظه حلزونی همراه با پایه و محفظه یاتاقان فاقد پایه

 • مکش به شکل  افقی (مکش مرکزي) و رانش شکل عمودي می باشد

اتصالات پمپ روغن داغ استاندارت

جایگاه اتصالات ذیل معمولا بر روي همه مدل هاي پمپ روغن داغ گنجانده گردیده است :

 •   - در پوش تخلیه در قسمت زیرین حلزونی پمپ Draining

 • - در پوش پرکن روغن خنک کننده بر روي یاتاقان Filling

 • - در پوش هواگیري روغن خنک کننده یاتاقان Vent

راه اندازی پمپ روغن داغ Standart

قبل از راه انداختن پمپ روغن داغ استاندارت می بایست روغن در محفظه حلزونی ریخته شود و به صورت همزمان، محور پمپ با دست به ارامی گردانده شود  تا پمپ هواگیري شود. علت ریختن روغن در محفظه اطمینان از عملکرد مناسب آب بندي محفظه یاتاقان می باشد. بر این اساس باید دو در پوش بالایی محفظه یاتاقان را باز نموده و روغن باید به گونه ای ریخته شود که از درپوش دیگر خارج شود. با این عمل هواگیری به طور کامل انجام می شود و در اخر می بایست دو درپوش باز شده را به طور کامل سفت نمود.

راه اندازی اولیه پمپ روغن داغ

در هنگام راه اندازي پمپ روغن داغ دماي روغن افزایش یافته و به 100 تا C˚130 می رسد. بنابراین آب درون روغن به شکل کامل بخار می گردد. بعد از ان دماي روغن تا دماي کاري و نهایی زیاد مشود. بعد از گرم شدن پمپ روغن داغ استاندارت و رسیدن به دماي مورد نیاز جهت کار، باید پمپ را خاموش کرده و کوپلینگ را چک کنید. در صورت نیازبه قطعات کوپلینگ را بر روي الکتروموتور و پمپ تنظیم نمایید . محور پمپ را ارام و بدو ن هیچ مقاومتی و اصطحکاکی با دست بگردانید .در پمپ روغن داغ STANDART باید از هرگونه نوسانات ناگهانی دما جلوگیري کنید.

دانلود کاتالوگ پمپ روغن داغ

لیست قیمت پمپ روغن داغ


قیمت محصول :
تماس برای قیمت
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 2
نوشتن نظر
نام شما:


نظر شما: رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

دانلود کاتالوگ پمپ روغن داغ استاندارت
دانلود کاتالوگ پمپ روغن داغ استاندارت

پمپ روغن داغ استاندارت

شرکت پمپ روغن داغ  استاندارت ترکیه فعالیت خود را در سال 1957 به عنوان تولید کننده پمپ روغن داغ با کیفیت بالا ، با دوام و سازگار با محیط زیست آغاز نمود . در عین حال شرکت Standart با توسعه شبکه فروش بین المللی شروع به صادرات کالاهای خود در سراسر جهان نموده است . امروز پمپ های روغن داغ استاندارت نه تنها در ترکیه بلکه در سراسر جهان محصولات استاندارت پمپ را در مناطقی که در آن مایعات نیاز به فشار در فرایند صنعتی دارند به طور گسترده عرضه می نماید .

محصولات پمپهای استاندارت در پروژه های بین المللی در کشورهایی چون آلمان ، هلند ، سوئد ، نروژ ، بلژیک ، سوئیس ، اسپانیا ، ایتالیا ، دانمارک ، یونان ، روسیه ، عراق ، امارات متحده عربی ، سوریه ، لبنان ، اردن ، مصر ، تایلند ، فلیپین و سریلانکا مورد استفاده قرار می گیرند .

پمپ روغن داغ STANDART

کمپانی پمپ روغن داغ استاندارت ترکیه خدمات پس از فروش محصولات این شرکت را در زمینی به مساحت 22000 مترمربع و 4500 متر ساختمان مدیریت و همچنین 150 نمایندگی فروش در سراسر جهان و 100 مرکز خدمات فنی ارائه می نماید . محصولات ارائه شده در داخل و خارج با خدمات پس از فروش با کیفیت بالا پشتیبانی می گردد .

فرایند نیرو نماینده پمپ روغن داغ standart با نام تجاری استاندارت Standart ترکیه همراه با یک سال ضمانت و خدمات از فروش می باشد .پمپ روغن داغ استاندارت Standart ترکیه مدل SKY برای انتقال روغن داغ و روغن های صنعتی با ویسکوزیته پایین که حاوی ذرات ساینده نمی باشند مناسبند.