موتور ویبره ایتال ویبراس
موتور ویبره ایتال ویبراس

نمایندگی ایتال ویبراس

ویبره بدنه Ital  از محصولات شرکت ایتال ویبراس  و از برندهای معروف موتور ویبره در جهان می باشد و در توان های مختلف با توجه به نیاز صنایع مورد استفاده قرار می گیرد .

فروشگاه ایتال ویبره

گروه صنعتی italvibras ایتالیا یکی از شرکت های نو آور با بینش جهانی در زمینه تولید انواع موتور ویبره ایتال می باشد . با توجه به تعداد مشتریان این گروه در سراسر جهان متوجه خواهیم شد که این برند ایتالیایی توجه بسیاری را به خود جلب کرده و سهم عمده ای از بازار جهانی را در اختیار دارد . دوام و قابلیت اطمینان دو امر انکار ناپذیر در راستای تولید می باشد که سر لوحه این گروه است .

از اصلی ترین فعالیت شرکت italvibras تولید موتور ویبره ایتال می باشد . موتور ویبره ital  در انواع مختلف جهت صنایعی چون صنایع مرتبط به بسته بندی ، موادغذایی می باشد . بکار گرفته می شود . ویبره بدنه ital  ساخت کشور ایتالیا و با نام تجاری  italvibras قابل ارائه است .

موتور ویبره ایتال سری MVSI

الکتروویبره سه فاز و تکفاز 3000-1500-900 700 دور سری MVSI برای تولیدکنندگان دستگاههای ویبراتور خط ماشین الات راه انداز که دربسیاری از بخش های صنعتی و همچنین بخش وسیعی از دستگاههای موجود در بازار راکه تا 300 نیوتن عملکرد را قادر باشد را ارائه می دهد. سری MVSI حاوی تضمین بیشتر در عملکرد دستگاه و مطابق با اخرین استانداردهای بین المللی IEC،EN برای استفاده در جو کره زمین و پودرهای قابل انفجار می باشد.

فروشگاه ایتال ویبره

در موتور ویبره های سه فاز منبع تغذیه از 24 تا 690 ولت و فرکانس 50 و60 هرتز و در تکفاز از 100 تا 130 ولت 60 هرتز و 200 الی 240 ولت 50 هرتز می باشد. کلیه ویبراتورها تا تیپ AF33 و سایز 35 داخل کپسول وکیوم استاندارد و سایزهای بالاتر به سیستم چکاننده مجهز می باشد. شفت موتور آلیاژ سخت در مقابل فشار می باشد. درپوش وزنه ها از جنس آلیاژ الومنیوم و رنگ موتور ویبره پوشش الکترواستاتیک بر اساس پلیمر پودر اپوکس پلی استرکوره ای می باشد.

موتور ویبراتور ایتال سری  MVSI-TS

موتور ویبره MVSI-TS کاملا مانند MVSI طراحی شده است با این تفاوت که در این مدل درپوش دوبخشی تعبیه گردیده است. دراین مدل درپوش به دو قسمت تقسیم شده و در جهت محوری قابل برداشت می باشد. بنا به نیاز یه یا دو درپوش دوبخشی قابل نصب می باشد. ویبره بدنه سری MVSI مطابق بااخرین استاندارد بین المللی  EN و IEC می باشد .

موتور ویبره ایتال سری MTF

الکترو ویبره بدنه سه فاز و تکفاز 1500-3000 دور موتورویبراتور ایتال سری MTF در حالت عمودی با فلنج جانبی و محفظه محافظ وزنه ها و تعبیه شده در مقابل فلنج و با طرحی تکنیکی ابتکاری جهت بالا بردن عملکرد و توانایی بیشتر ساخته شده است.

این سری موتور ویبره ها به صورت نمونه جهت صفحات دوار والک های کوچک و متوسط استفاده میگردد. این ویبراتورها با وزنه های لایه لایه هم مرکز که سبب تنظیم ویژه ساده می گردد طراحی شده است.

ایتال ویبراس

در موتور ویبره های سه فاز منبع تغذیه از 24 تا 690 ولت و فرکانس 50 و60 هرتز و در تکفاز از 100 تا 130 ولت 60 هرتز و 200 الی 240 ولت 50 هرتز می باشد. کلیه ویبراتورها تا سایز30 داخل وکیوم استاندارد بوده و سایزهای بالاترمجهز به سیستم چکاننده قطره به قطره می باشند. این مدل از موتور ویبره در تمامی حالت ها قابل نصب است.

پوشش بدنه تا سایز 50 از جنس الومنیوم قابل انبساط و چدن کروی برای سایز 70 طراحی گردیده است. شفت موتور الیاژ سخت در مقابل فشار می باشد. وزنه های غیر هم مرکز این اجازه را به شما می دهد که نیروی گریز از مرکز را با تبدیل وضعیت ترکیب وزن پایین تر و باتوجه و رعایت وزنه های بالاتر به بهترین نحو ممکن تنظیم کنید.

موتور ویبراتور ایتال سری MVSI-ACC

الکتروویبره بدنه سه فاز و تک فاز 6 پل 1000 دور موتور ویبره ایتال سری MVSI-ACC همانند MVSI تولید گردیده است. این نوع از الکتروویبره به شفت موتور یکطرفه مجهز شده که میتوان در راستای دو ویبراتور کوبله کرد. این مدل ویبره در کارخانجاتی که دارای ویبره ها و غربالهای بزرگ ویا کارگاههایی که خواستار نیروی گریز از مرکز بالا می باشند مفید است.

با کوبله کردن دو دستگاه ویبراتور در MVSI-ACC در یک خط دسترسی به نیروی گریز از مرکز از مرکزی معادل 490 کیلو نیوتن امکان پذیر می باشد. در این زمینه تکنسین های کارخانه ایتال ویبراس می توانند شما را در جهت بهره وری هرچه بیشتر از توانایی الکتروویبره ها یاری کنند. در دوطرف این الکتروویبره ها نصب شفت امکان پذیر می باشد. دراین صورت میتوانید سه الکتروویبره و یا بیشتر دریک خط کوبله کنید.


قیمت محصول :
تماس برای قیمت
مشخصات کلی محصول
توان (KW ) :
سرعت موتور :3000-1500-1000-750
فرکانس :50-60
نحوه نصب :b3
نوع حفاظت :IP:66-67
تعدا قطب(پل) :2-4-6-8
نحوه کارکرد :دائم کار(S1)
کلاس حرارتی :F/H
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
نوشتن نظر
نام شما:


نظر شما: رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

نمایندگی ایتال ویبره

شرکت ایتال ویبراس ایتالیا بزرگترین تولید کننده انواع الکتروویبره ( ویبره بدنه ) در مدل ها و سایزهای مختلف با بیش از 50 سال سابقه در امر تولید ویبره های بدنه جز بزرگترین شرکتهای اروپایی می باشد که تاکنون گامهای موثری در امرتولید وارائه باکیفیت ترین انواع الکتروویبره در سطح جهان برداشته و با بهره گیری از دانش فنی روز دنیا کلیه محصولات خود را مطابق با استانداردهای بین المللی در سراسر جهان به مصرف کنندگان می رساند.

فروشگاه ایتال ویبره

ویبره بدنه یا الکتروویبره هایی که در شرکت های ایتال ویبراس ایتالیا تولید می گردند جهت استفاده در صنایع مرتبط به بسته بندی ، موادغذایی ، ساختمانی ، تولید کاشی وسرامیک ،صنایع وابسته به تولید مصالح ساختمانی اعم از  تولید سیمان ،صنایع وریخته گری ،گچ ،اهک می باشد.

شرکت ایتال ویبره

گروه صنعتی italvibras ایتالیا یکی از شرکت های نو آور با بینش جهانی در زمینه تولید انواع موتور ویبره ایتال می باشد . با توجه به تعداد مشتریان این گروه در سراسر جهان متوجه خواهیم شد که این برند ایتالیایی توجه بسیاری را به خود جلب کرده و سهم عمده ای از بازار جهانی را در اختیار دارد . دوام و قابلیت اطمینان دو امر انکار ناپذیر در راستای تولید می باشد که سر لوحه این گروه است .