گیربکس حلزونی چینی
گیربکس حلزونی چینی

گیربکس حلزونی چینی

گیربکس حلزونی چینی ارزانترین و کاربردی ترین نوع از انواع گیربکس در دستگاههای سبک در توان های و سایزهای متنوع تولید و به کار می رود .در گیربکس های حلزونی انتقال نیرو به وسیله چرخ دنده ها صورت میگیرد الکتروگیربکس حلزونی چینی یا موتور گیربکس حلزونی چینی و موتور گیربکس دار حلزونی حاصل کوبله شدن الکتروموتور با گیربکس حلزونی می باشند .

کلیه گیربکس ها را می توان باتوجه به نیاز مشتری به شکل کوبله شده با موتور یا گیربکس تک که موتور گیربکس یا الکتروگیربکس گفته می شوند عرضه نمود .جهت دریافت لیست قیمت گیربکس حلزونی با کارشناسان شرکت تماس بگیرید

انواع گیربکس حلزونی چینی

گیربکس حلزونی از یک چرخنده برنزی حلزونی شکل و با مقاومت زیاد در شرایط سخت تولید می گردد .گیربکس حلزونی از یک شفت ،بلبرینگ و ماردون تشکیل شده و به صورت مستقیم می توان به الکتروموتور متصل نمود .جنس پوسته این گیربکس ها ازدو نوع چدن و الومنیوم می باشد و در مقابل لرزش های احتمالی مقاوم است .

نمایندگی فروش گیربکس حلزونی چینی

موتور گیربکس حلزونی چینی

دنده خروجی یرنجی و با ورودی گیربکس دنده ماردون فولادی متصل درگیر می باشد و تغییر نود درجه ای خروجی را انجام می دهد .این مزیت از گیربکس حلزونی چینی باعث شده تا گیربکس حلزونی را بروی مخازن میکسر استفاده کرد .

لیست قیمت گیربکس حلزونی چینی


قیمت محصول :
تماس برای قیمت
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
نوشتن نظر
نام شما:


نظر شما: رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

مشخصات گیربکس حلزونی  چینی

گیربکس های حلزونی چینی AMG از یک چرخ دنده حلزونی از جنس برنج و یک ماردون فولادی سنگ خورده تشکیل شده است. در گیربکس های حلزونی به دلیل ساختار وزاویه خروجی انها به دلیل متعامد بودن دارای کاربری های فراوانی است و به دلیل کارکرد نرم در سیستم های بالابر و همچنین اسانسورها که نیاز به ایجاد گشتاور و راه اندازی نرم است کاربرد فراوانی دارند. همچنین این نوع از گیربکس ها در کانوایرها و سیستم های انتقال مواد کوچک نظیر کارخانه های کاشی و سرامیک  کاربرد فراوانی دارند.

یکی دیگر از مزایای منحصر به فرد این گیربکس ها قابلیت نصب در هشت حالت مختلف که باعث استفاده راحت از این گیربکس گردیده است ومزیت این نوع از گیربکس ها تعمیر ونگهداری اسان انهاست. کاربرد گیربکس حلزونی چینی AMG در صنایع و دستگاههایی نظیر صنایع کاشی و سرامیک ، بالابرها ، کانوایرهای کوچک ،نوار نقاله ها ، آسیاب های کوچک ، سیستم های انتقال مواد ،دیزل ژنراتورها ،کمپرسورها ، پمپ های سیلندری ، ماشین های بلوک و آجر ، میکسر های بشکه ای ، خردکن ها ، ماشین الات غربال گری ، میکسرهای بتن ، ماشین الات بسته بندی ، کوره های صنعتی ، گیربکس کانوایر ،گیربکس دستگاه جابجایی ، گیربکس دستگاه نانوایی ، گیربکس صنایع غذایی ،گیربکس بالابر و گیربکس نوار نقاله دارای کاربرد هستند.