الکتروپمپ ملخی شناور پمپیران
الکتروپمپ ملخی شناور پمپیران

پمپ ملخی شناور

از محصولات شرکت پمپیران و از برندهای معروف پمپ در ایران می باشد و در انواع مختلف و با توجه به نیاز مشتریان مورد استفاده قرار می گیرد .

پمپ ملخی شناور

گروه صنعتی پمپیران یکی از شرکت های نو آور با بینش جهانی در زمینه تولید انواع پمپ می باشد . با توجه به تعداد مشتریان این گروه در سراسر ایران متوجه خواهیم شد که این برند ایرانی توجه بسیاری را به خود جلب کرده و سهم عمده ای از بازار داخل را در اختیار دارد . دوام و قابلیت اطمینان دو امر انکار ناپذیر در راستای تولید می باشد که سر لوحه این گروه است .

از اصلی ترین فعالیت شرکت تولید پمپ ملخی شناور پمپیران می باشد . پمپ ملخی شناور پمپیران در انواع مختلف جهت صنایعی چون صنایع نفت و گاز و پتروشیمی بکار گرفته می شود . پمپ شناور پمپیران ساخت کشور ایران و با نام تجاری پمپیران و استانداردISO 9001:2008 ، ISO14001:2004، OHSAS 18001-2007 ، ISO 9001 : 2000 ارائه می شود .

يک پارچه بودن شفت پمپ و موتور، بدون نياز به سيستم خنک کنندگی خارجي و نصب آسان و نياز به کمترین فضاي از جمله مزیت های موتور پمپ شناور ملخی پمپیران می باشد. آب بندی توسط دو مکانیکال سیل در الکتروموتور و پمپ انجام می شود . الکتروپمپ شناور ملخی پمپیران بر مبنای قدرت نامی آن دارای سنسور آب و رطوبت، حرارت، روغن و بیرینگ می باشند.

پمپ ملخی شناور پمپیران

مشخصات فنی الکتروپمپ ملخی شناور پمپیران

 • قطر خروجی : از 35 تا 1200 میلیمتر

 • حجم آبدهی : از 20 تا 3500 لیتر بر ثانیه

 • ارتفاع : 2 تا 16 متر

 • دمای سیال : 0 تا 50 درجه سانتیگراد

 • فشار : 4 بار

کاربرد الکتروپمپ ملخی شناور پمپیران

 • جهت ایستگاههای زهکشی

 • کنترل سیلاب ها

 • نیروگاهها

 • صنایع کشاورزی

 • معادن

 • حوضچه های پروش ماهی

منحنی پمپ ملخی شناور پمپیران

منحنی پمپ ملخی شناور پمپیران

دانلود کاتالوگ الکتروپمپ ملخی شناور پمپیران


قیمت محصول :
تماس برای قیمت
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
نوشتن نظر
نام شما:


نظر شما: رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

فروش محصولات پمپیران

شرکت پمپ سازی پمپیران در سال 1354 با هدف تولید انواع پمپ جهت مصارف کشاورزی و صنعتی تاسیس شده است . پمپیران از آغاز فعالیت با عقد قرارداد انتقال تکتولوژی با شرکت KSB آلمان انواع محصولات پمپیران را تحت لیسانس این شرکت تولید و تکنولوژی پمپ را در ایران نهادینه نموده است . پمپیران در شهر صنعتی تبریز با مساحت 87000 متر مربع تاسیس و کلیه زیر بنای شرکت اعم از کارگاههای تولیدی ، ازمایشگاهها حدود 40.000 متر مربع می باشد . شرکت صنایع پمپ سازی ایران (پمپیران) اوایل سال 84 فعالیت خود را با نام شرکت صنایع پمپیران مستقل نمود . در حال حاضر گروه صنایع پمپ سازی ایران شرکت های ذیل را تحت پوشش خود دارد : 1- صنایع پمپیران تولید کننده تولید کننده انواع الکتروپمپ های شناور پمپیران ، پمپ فشار قوی پمپیران ، پمپ گریز از مرکز پمپیران و پمپ دو مکشه پمپیران 2- پمپ سازی نوید سهند تولید کننده پمپ های فاضلابی ، نفتی و پتروشیمی ، ملخی شناور 3- پمپ سمنان انرژی تولید کننده تولید کننده پمپ های تاسیساتی و خانگی

در حال حاضر محصولات پمپیران با گواهینامه مدیریت تضمین کیفیت ISO 9001 : 2000 تولیدات خود را مطابق با استانداردهای روز دنیا تولید و انواع پمپ های پمپیران را با کیفیت به مشتریان ارائه می نماید . شرکت پمپیران محصولاتی همچون الکتروموتورهای شناور چاه عمیق ، پمپ دو مکشه پمپیران ، پمپ گریز از مرکز پمپیران ، پمپ های گریز از مرکز فشار قوی چندطبقه پمپیران ، پمپ گریز از مرکز یکپارچه پمپیران ، پمپ گریز از مرکز گل کش پمپیران ، پمپ کف کش شناور پمپیران ، پمپ  لجن کش شناور پمپیران ، پمپ ملخی شناور پمپیران ، پمپ فولادی نفت و پتروشیمی پمپیران ، انواع الکتروموتور خانگی و صنعتی پمپیران