الکتروپمپ شناور آب شور پمپیران
الکتروپمپ شناور آب شور پمپیران

الکتروپمپ شناور آب شور

از محصولات شرکت پمپیران و از برندهای معروف پمپ شناور در ایران می باشد و در انواع مختلف و با توجه به نیاز مشتریان مورد استفاده قرار می گیرد .

الکتروپمپ شناور آب شور پمپیران

گروه صنعتی پمپیران  یکی از شرکت های نو آور با بینش جهانی در زمینه تولید انواع  پمپ شناور می باشد . با توجه به تعداد مشتریان این گروه در سراسر ایران متوجه خواهیم شد که این برند ایرانی توجه بسیاری را به خود جلب کرده و سهم عمده ای از بازار داخل را در اختیار دارد . دوام و قابلیت اطمینان دو امر انکار ناپذیر در راستای تولید می باشد که سر لوحه این گروه است .

از اصلی ترین فعالیت شرکت تولید الکتروپمپ شناور آب شور پمپیران می باشد . موتور پمپ شناور آب شور پمپیران در انواع مختلف جهت صنایعی چون صنایع نفت و گاز و پتروشیمی بکار گرفته می شود . پمپ شناور آب شور پمپیران ساخت کشور ایران و با نام تجاری پمپیران و استانداردISO 9001:2008 ، ISO14001:2004، OHSAS 18001-2007 ، ISO 9001 : 2000 ارائه می شود .

قطعات پمپ های شناور آب شور از آلیاژهای برنز و فولاد ضدزنگ ساخته می شود و ساختار آنها همانند الکتروپمپهای شناور آبهای کشاورزی می باشندبا این تفاوت که امکان پمپاژ آب چاه حاوی تا 35000PPM یون کلر(CL) و دیگر یونهای خورنده را دارند.

الکتروپمپ شناور آب شور پمپیران

مشخصات فنی الکتروپمپ شناور آب شور پمپیران

  • قدرت موتور : 1.5 تا 350 کیلووات

  • دور موتور : 2900 دور

  • فرکانس : 50- 60

  • ولتاژ : 380-400 ولت

  • قطر نامی سوپاپ پمپ : 1و یک دوم تا 8 اینچ

  • حجم آبدهی : 5 تا 650 مترمکعب بر ساعت

  • ارتفاع : 400 متر

  • دمای سیال مورد پمپاژ : 30 درجه سانتیگراد

کاربری الکتروپمپ شناور آب شور پمپیران

موتور پمپ شناور آب شور پمپیران با آبدهی10 تا 70 لیتر بر ثانیه و ارتفاع 400 متر کاربرد دارندو در چاه های عمیق و نیمه عمیق دارای آب خورنده استفاده می گردد.

 

منحنی همپوشانی الکتروپمپ شناور آب شور پمپیران

 

منحنی همپوشانی الکتروپمپ شناور آب شور پمپیران

دانلود کاتالوگ الکتروپمپ شناور آب شور پمپیران


قیمت محصول :
تماس برای قیمت
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
نوشتن نظر
نام شما:


نظر شما: رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

شرکت پمپ سازی پمپیران

در سال 1354 با هدف تولید انواع پمپ جهت مصارف کشاورزی و صنعتی تاسیس شده است . پمپیران از آغاز فعالیت با عقد قرارداد انتقال تکتولوژی با شرکت KSB آلمان انواع محصولات پمپیران را تحت لیسانس این شرکت تولید و تکنولوژی پمپ را در ایران نهادینه نموده است . پمپیران در شهر صنعتی تبریز با مساحت 87000 متر مربع تاسیس و کلیه زیر بنای شرکت اعم از کارگاههای تولیدی ، ازمایشگاهها حدود 40.000 متر مربع می باشد . شرکت صنایع پمپ سازی ایران (پمپیران) اوایل سال 84 فعالیت خود را با نام شرکت صنایع پمپیران مستقل نمود . در حال حاضر گروه صنایع پمپ سازی ایران شرکت های ذیل را تحت پوشش خود دارد : 1- صنایع پمپیران تولید کننده تولید کننده انواع الکتروپمپ های شناور پمپیران ، پمپ فشار قوی پمپیران ، پمپ گریز از مرکز پمپیران و پمپ دو مکشه پمپیران 2- پمپ سازی نوید سهند تولید کننده پمپ های فاضلابی ، نفتی و پتروشیمی ، ملخی شناور 3- پمپ سمنان انرژی تولید کننده تولید کننده پمپ های تاسیساتی و خانگی

در حال حاضر محصولات پمپیران با گواهینامه مدیریت تضمین کیفیت ISO 9001 : 2000 تولیدات خود را مطابق با استانداردهای روز دنیا تولید و انواع پمپ های پمپیران را با کیفیت به مشتریان ارائه می نماید . شرکت پمپیران محصولاتی همچون الکتروموتورهای شناور چاه عمیق ، پمپ دو مکشه پمپیران ، پمپ گریز از مرکز پمپیران ، پمپ های گریز از مرکز فشار قوی چندطبقه پمپیران ، پمپ گریز از مرکز یکپارچه پمپیران ، پمپ گریز از مرکز گل کش پمپیران ، پمپ کف کش شناور پمپیران ، پمپ  لجن کش شناور پمپیران ، پمپ ملخی شناور پمپیران ، پمپ فولادی نفت و پتروشیمی پمپیران ، انواع الکتروموتور خانگی و صنعتی پمپیران