الکتروموتور WEG برزیل
الکتروموتور WEG برزیل

الکتروموتور WEG برزیل

الکتروموتور وگ برزیل از برندهای شناخته شده الکتروموتور در  سطح جهان و به عنوان بزرگترین گروه تولید کننده الکتروموتور در امریکا لاتین می باشد .

شراکت و همکاری ورنر ریکاردو وویت ، داسیلوا و ورنینوس در سپتامبر 1961 اغاز گردید .در آن دوره با تصمیم این سه نفر شرکت الکتروموتور سازی جرگوا تاسیس شد  بعدها شرکای این شرکت نام شرکت را به WEG تغییر دادند . نام WEG از سه حرف اول سه بنیانگذار انتخاب شده است .

الکتروموتور وگ برزیل

شرکت الکتروموتور WEG به عنوان بزرگترین تولید کننده موتورهای الکتریکی در امریکای لاتین و از بزرگترین سازنده الکتروموتور در جهان در ادامه مسیر خود به پیشرفت های قابل توجهی دست یافته است . شرکت WEG در ابتدا فعالیت خود را با ساخت تجهیزات الکترونیکی و همچنین الکتروموتور آغاز نمود .

نمایندگی الکتروموتور وگ

شرکت WEG علاوه بر تولید الکتروموتور خود را به عنوان تامین کننده برق صنعتی تثبیت نموده است. شرکت الکتروموتور WEG به عنوان تولید کننده الکتروموتور در امریکای لاتین و در جمع پنج کشور بزرگ سازنده الکتروموتور در جهان بااستانداردهایISO 9001 ، ISO 14001 ، ISO 50001 می باشد.

سایت شرکت الکتروموتورWEG

الکتروموتور WEG برزیل با پوسته آلومنیوم

انواع الکتروموتورهای WEG برزیل

الکتروموتور ولتاژ بالا ، الکتروموتور ولتاژ متوسط ، الکتروموتور ولتاژ پایین ، الکتروموتور جهت گروهای خطرناک ، الکتروموتور دریایی ولتاژ پایین و متوسط

سایر محصولات شرکت WEG:

الکتروموتور ضدانفجار WEG ، الکتروموتور دالاندر WEG ، الکتروموتور اسلیپ رینگ WEG ، الکتروموتور تکفاز WEG ، الکتروموتور ترمزدار WEG ، الکتروموتور دریایی WEG

مشخصات فنی الکتروموتور Weg :

بهره وری بالا از انرژی و بدون آلایندگی ، کلاس حرارتی 155 ( F )از جمله ذخیره حرارتی، 180 ( H ) به عنوان یک گزینه در دسترس ،جعبه ترمینال اختیاری در بالا، چپ و یا راست ، ارتفاع 1000 متر بالاتر از سطح دریا ، رطوبت نسبی 60 درصد

 لیست قیمت الکتروموتور WEG


قیمت محصول :
تماس برای قیمت
مشخصات کلی محصول
تیپ الکتروموتور :W21
توان الکتروموتور :0.12 تا 500 kw
سرعت (دور در دقیقه) :3000،1500، 1000
نحوه نصب :B3، B35، B5
بدنه الکتروموتور :چدن
سایز فریم :63 تا 355
نوع حفاظت :IP:55
تعدا قطب(پل) :2 ، 4 ، 6 ، 8
کلاس حرارتی :F
نحوه خنکاری :IC410 ، IC411
نحوه کارکرد :دائم کار(S1)
فرکانس :50
استاندارد :IEC
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
نوشتن نظر
نام شما:


نظر شما: رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

دانلود کاتالوگ الکتروموتور WEG
دانلود کاتالوگ الکتروموتور WEG

الکتروموتور WEG برزیل

 شرکت WEG

الکتروموتور WEG برزیل از برند های مطرح الکتروموتور در سطح جهان می باشد . گروه صنعتی WEG فعالیت خود را با گروه مدیریت سه نفره از شانزده سپتامبر سال 1961 اغاز نموده است . نام این گروه ترکیبی از اسامی مدیران شرکت می باشد . شرکت الکتروموتور سازی WEG به عنوان بزرگترین گروه تولید کننده الکتروموتور در امریکای لاتین و یکی از بزرگترین سازنده الکتروموتور WEG در چندین بخش و سایت صورت می گیرد. دفتر مرکزی شرکت الکتروموتور WEG در جرگوا دو سول برزیل واقع می باشد .

الکتروموتور وگ برزیل

انواع الکتروموتورهای وگ WEG را می توان به الکتروموتورهای ولتاژ پایین IEC همه منظوره ، الکتروموتورهای ولتاژ پایین IEC دو دور ، الکتروموتورهای ولتاژ پایین Nema استاندارد 60 هرتز ، الکتروموتور ولتاژ پایین و متوسط جهت محیط های پر خطر و الکتروموتورهای ولتاژ پایین و متوسط دریایی تقسیم نمود .شرکت WEG در ابتدا فعالیت خود را با تولید قطعات الکترونیکی و موتورهای الکتریکی آغاز نمود .

الکتروموتور WEG

الکتروموتور وگ WEG سری W21 جهت نیازهای خاص برخی بازارها طراحی شده اند . این الکتروموتور AC از فریم سایز 63 تا 355 تولید می گردند و مناسب برای عملیات تا دمای محیط 50 درجه با افزایش حرارت محدود به کلاس B هستند.همچنین جهت 415 ولت ، سه فاز با فرکانس 50 هرتز مناسبند. علاوه بر این انها می توانند + - 10٪ در ولتاژ، + - 5٪ در فرکانس و + - 10٪ ترکیبی از هر دو ولتاژ و فرکانس و تحمل در عملیات مناسب می باشند . انها می توانند به طور مداوم با یه عدم تعادل %2 بر ولتاژ منبع تغذیه عمل کنند .موتورهای W21 به عنوان استاندارد با سطح کارایی EFF2 عرضه شده اند . سطح بهره وری با الزامات IEC60032-2 منطبق می باشد .

کاتالوگ الکتروموتور وگ

پوشش فن از ورق فولاد جهت فریم 63 تا 132 و چدن برای 160 تا 355 ساخته شده است . سطح ارتعاش موتورهای W21 به صورت پویا متعادل اند با نسخه استاندارد IEC 60034-14 مطابق با سطح ارتعاش گرید A (بدون الزامات ارتعاش خاص) شفت موتورهای استاندارد W21 AISI1040/45 استیل در فرم های IEC 63 تا 315 AISI 4140 استیل در فرم های 315 تا 355 ، بلبرینگ موتورهای W21 با بلبرینگ های سری 62 برای فرم های 63 تا 100 , سری 63 برای فرم های 112 به بالا