الکتروموتور ATB Sever
الکتروموتور ATB Sever

الکتروموتور SEVER

از محصولات شرکت SEVER و از معروف ترین برندهای الکتروموتور است و در انواع گوناگون و باتوجه به نیاز صنایع مورد استفاده قرار می گیرد.

الکتروموتور SEVER

گروه صنعتی SEVER یکی از گروههای نو آور و مشتری مدار بوده و با توجه به تعداد مصرف کنندگان الکتروموتور سور SEVER در سراسر جهان متوجه خواهیم شد که الکتروموتور SEVER توجه بسیاری را به خود جلب کرده و سهم قابل توجهی از بازار جهانی را در اختیار دارد . دوام و قابلیت اطمینان دو امر انکار ناپذیر در راستای تولید می باشد که از ویژگیهای منحصر به فرد این گروه است .

طراحی و کیفیت الکتروموتور و ژنراتور های این گروه عامل اصلی استاندارد بودن محصولات این شرکت است . این گروه به عنوان دومین گروه بزرگ تولید کننده الکتروموتور در ایتالیا شناخته شده است که با توجه به خطوط تولید پیشرفته خود که دارای بخش های مهندسی میکانیک ، ماشین آلات ، مهندسی محیط و انرژی ، مهندسی حمل و نقل ، ریخته گری ، ورقکاری می باشد .

کمپانی سور SEVER به روز بودن تکنولوژی و تولیدات را به عنوان یه هدف دنبال می کند . شرکت SEVER فعالیت های گسترده ای را در سرتاسر جهان به وجود اورده است . الکتروموتور SEVER ساخت کشور یوگسلاوی و با نام تجاری سور SEVER و استاندارد  ISO 9001 : 2008 ، ISO 14001 : 2004 ارائه می گردند . از اصلی ترین فعالیت شرکت SEVER تولید الکتروموتور SEVER می باشد . الکتروموتور SEVER در انواع مختلف جهت صنایعی چون صنایع رنگ سازی ، صنایع خودرو سازی ، صنایع معدنی ، صنایع نفت و  بکار گرفته می شود .

صرفه جویی در انرژی ، طراحی بر طبق EN60034 ، IEC 60072 ، نصب ابعاد و تخصیص خروجی مطابق با استاندارد IEC 60072 ، کلاس حرارتی 155 (F )و کلاس حرارتی 180 (H ) به عنوان یک گزینه در دسترس ، جعبه ترمینال اختیاری در بالا ، چپ و یا راست ، کلاس حرارتی IE3 مطابق با استاندارد IE 60034-30 از مشخصات فنی الکتروموتور ATB  SEVER می باشند .

انواع الکتروموتور سور sever :

  • الکتروموتور ولتاژ پایین سور : الکتروموتور IEC ، الکتروموتور NEMA ، الکتروموتور سه فاز القایی ، الکتروموتور تک فاز ، موتور سرعت بالا ، الکتروموتور اسلیپ رینگ

  • الکتروموتور ولتاژ بالای سور : موتور سنکرون ، الکتروموتور اسلیپ رینگ ، الکتروموتور سه فاز القایی دو پل و چهار پل  

  • الکتروموتور ولتاژ پایین IEC سور : این نوع از محصولات سور پرکاربردترین موتورها می باشد که در مشخصات فنی به ان پرداخته شده است .


قیمت محصول :
تماس برای قیمت
مشخصات کلی محصول
تیپ الکتروموتور :
توان الکتروموتور :0.6 تا 2000 کیلووات
سرعت (دور در دقیقه) :3000، 1500، 1000، 750
نحوه نصب :V1،B3،B5
بدنه الکتروموتور :چدن
سایز فریم :56 تا 710
نوع حفاظت :IP: 23 ، 55
تعدا قطب(پل) :8،6،4،2
کلاس حرارتی :F
نحوه خنکاری :TEFC ، ODP
نحوه کارکرد :دائم کارS1
فرکانس :50،60
استاندارد :IEC60034-1
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
نوشتن نظر
نام شما:


نظر شما: رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

نمایندگی فروش الکتروموتور سور SEVER

شرکت ATB SEVER به عنوان عضوی از مجموعه تجاری ATB در اتریش با تجربه هشتاد ساله در زمینه تولید موتورهای الکتریکی معروف است می باشد . در طول چهل سال گذشته در کنار تولید ماشین های الکتریکی برنامه های مکملی جهت تولید محصولات دیگری داشته تا جوابگوی بازار باشد .

شرکت ATB SEVER از قدیمی ترین تولید کنندگان ماشین الات الکتریکی در جنوب اروپاست این شرکت در سال 1923 به عنوان یک شرکت سهامی شروع به کار نمود و در سال 2005 به بخش خصوصی واگذار گردید و عضو سیستم کسب و کار اتریش گردید .

از محصولات این شرکت می توان به الکتروموتور های ولتاژ پایین و بالای صنعتی ، الکتروموتورهای خاص ، تجهیزات ماشین های الکتریکی و الکتروگیربکس اشاره نمود .  طراحی و کیفیت الکتروموتور و ژنراتور های این گروه عامل اصلی استاندارد بودن محصولات این شرکت است .

این گروه به عنوان دومین گروه بزرگ تولید کننده الکتروموتور در ایتالیا شناخته شده است که با توجه به خطوط تولید پیشرفته خود که دارای بخش های مهندسی میکانیک ، ماشین آلات ، مهندسی محیط و انرژی ، مهندسی حمل و نقل ، ریخته گری ، ورقکاری می باشد .

کمپانی سور SEVER به روز بودن تکنولوژی و تولیدات را به عنوان یه هدف دنبال می کند . شرکت SEVER فعالیت های گسترده ای را در سرتاسر جهان به وجود اورده است . الکتروموتور SEVER ساخت کشور یوگسلاوی و با نام تجاری سور SEVER است .

از اصلی ترین فعالیت شرکت SEVER تولید الکتروموتور SEVER  می باشد . الکتروموتور SEVER در انواع مختلف جهت صنایعی چون صنایع رنگ سازی ، صنایع خودرو سازی ، صنایع معدنی ، صنایع نفت و  بکار گرفته می شود