الکتروموتور موتوژن تبریز
الکتروموتور موتوژن تبریز

الکتروموتور موتوژن تبریز

الکتروموتور موتوژن

الکتروموتور موتوژن یکی از محصولات شرکت موتوژن تبریز و از برندهای معروف الکتروموتور در ایران می باشد و در انواع گوناگون و با توجه به نیاز صنایع مورد استفاده قرار می گیرد .

الکتروموتور Motogen

الکتروموتور موتوژن سه فاز

 الکتروموتور موتوژن در سال 1352 با نام گلدالکتریک در شهر تبریز تاسیس شد و در سال 1354 به موتوژن تغییر نام پیدا کرد . گروه صنعتی موتوژن تبریز یکی از شرکت های نوآور در زمینه تولید انواع الکتروموتور می باشد. با توجه به تعداد مشتریان الکتروموتور موتوژن متوجه خواهیم شد که این برند ایرانی توجه بسیاری را به خود جلب کرده و سهم عمده ای از بازار ایران و منطقه خاورمیانه را در اختیار دارد. دوام و قابلیت اطمینان الکتروموتور موتوژن تبریز دو امر انکار ناپذیر در راستای تولید می باشد که سر لوحه این گروه است .

الکتروموتور موتوژن

الکتروموتور موتوژن

اصلی ترین فعالیت شرکت موتوژن تولید الکتروموتور قفسه سنجابی موتوژن می باشد. الکتروموتورهای موتوژن تبریز در انواع مختلف جهت صنایعی چون صنایع خودروسازی، صنایع معدنی و پتروشیمی بکار گرفته می شود. الکتروموتور موتوژن ساخت کشور ایران و با نام تجاری موتوژن MOTOGEN و استاندارد NEMA ، IEC ، DIN قابل ارائه است.

 

الکتروموتور سه فاز موتوژن بدنه آلومنیوم:

الکتروموتور موتوژن سه فاز بدنه الومنیومی موتوژن بر طبق استاندارد IE34 ، با درجه حرارتی IP:54 ، مناسب جهت کارکرد دائم ، کلاس حرارتی F ، روش خنک کنندگی IC41 ، فرکانس 50 ، 380 ولت می باشد. توان الکتروموتور سه فاز موتوژن بدنه آلومنیوم 0.06 تا 18.5 کیلووات می باشد .

الکتروموتور سه فاز موتوژن بدنه آلومنیوم

 

الکتروموتور چدنی سه فاز موتوژن:

الکتروموتور چدنی موتوژن مطابق با استاندارد IE34  با درجه حرارتی IP: 54 ، دائم کار ، کلاس حرارتی F ، روش خنک کنندگی IC41 ، فرکانس 50 با ولتاژ 380 می باشد . توان الکتروموتور سه فاز چدنی موتوژن 11 تا 90 کیلووات می باشد .

الکتروموتور چدنی سه فاز موتوژن

الکتروموتور تک فاز موتوژن سری CRS ( دو خازن _ خازن دائم )

موتور تک فاز موتوژن (موتور تک فاز صنعتی خازن استارت- خازن دائم ) مطابق با استاندارد IE34  با درجه حرارتی IP: 54 ، دائم کار ، کلاس حرارتی F ، روش خنک کنندگی IC41 ، فرکانس 50 با ولتاژ 220 می باشد . توان الکتروموتور سه فاز چدنی موتوژن 0.75 تا 2.2  کیلووات می باشد .

الکتروموتور تک فاز موتوژن سری CRS ( دو خازن _ خازن دائم )

الکتروموتور تک فاز خازن دائم موتوژن سری CR

الکتروموتور تک فاز خازن دائم موتوژن مطابق با استاندارد IE34  با درجه حرارتی IP: 54 ، دائم کار ، کلاس حرارتی F ، روش خنک کنندگی IC41 ، فرکانس 50 با ولتاژ 220 می باشد . توان الکتروموتور سه فاز چدنی موتوژن 0.12 تا 0.55  کیلووات می باشد .

الکتروموتور تک فاز خازن دائم موتوژن سری CR

قیمت الکتروموتور موتوژن

  • الکتروموتور کولری دو سرعته خازن دائم
  • خازن راه انداز موتوژن مطابق با استاندارد IE34 
  • دائم کار
  • کلاس حرارتی F
  • روش خنک کنندگی IC41
  • فرکانس 50 با ولتاژ 220

مشخصات فنی الکتروموتور موتوژن :

شفت الکتروموتور موتوژن : ابعاد نهایی شفت ها با تلرانس ها  توسط دستگاه CNC ماشین کاری می شوند ، خار و جای خار بر روی شفت طبق استاندارد DIN 6880 است .جعبه ترمینال الکتروموتور موتوژن  : بطور یکپارچه با فریم ریخته گری می شود که امکان هدایت کابل های برق را از قسمت راست و چپ جعبه ترمینال فراهم می سازد . به این منظور گلند های استاندارد بر اساس DIN 46320 استفاده می شود .

فریم سایز الکتروموتورهای موتوژن : تا سایز 160 الومنیوم دایکست و از سایز 160 به بالا از چدن می باشد . پروانه موتورها از جنس پلی آمید با مقاومت میکانیکی بالا تولید شده اند که در انتهای موتور ها بر روی شفت نصب می شوند .بلبرینگ ها : تا فریم 200 از نوع 2Z و از 200 به بالا از نوع Z  می باشند . الکتروموتورهای صنعتی موتوژن برای فرکانس 50 هرتز طراحی شده اند که می توان منبع تغذیه منبع تغذیه 60 هرتز برای راه اندازی آن ها به کار برد.

انواع الکتروموتور موتوژن:

 

انواع الکتروموتور موتوژن


قیمت محصول :
تماس برای قیمت
مشخصات کلی محصول
تیپ الکتروموتور :
توان الکتروموتور :0.06 تا 90 کیلوات
سرعت (دور در دقیقه) :3000،1500،1000،750
نحوه نصب :B3،B35
بدنه الکتروموتور :چدن ، الومنیوم
سایز فریم :100 تا 355
نوع حفاظت :IP :55
تعدا قطب(پل) :2،4،6،8
کلاس حرارتی :F
نحوه خنکاری :تهویه IC411 با پروانه خنک کننده
نحوه کارکرد :دائم کار(S1)
فرکانس :50
استاندارد :IEC
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
نوشتن نظر
نام شما:


نظر شما: رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

الکتروموتور موتوژن تبریز

نمایندگی الکتروموتور موتوژن

الکتروموتور موتورژن (Motojen) با نام گلد الکتریک در شهر تبریز تاسیس تاسیس گردید و در سال 1354 به موتوژن تغییر نام داد . شرکت موتوژن پس از 40 سال از راه اندازی به یکی از تولید کنندگان الکتروموتورهای سه فاز و تک فاز با کاربردهای صنعتی و خانگی در سطح خاورمیانه تبدیل شده است . الکتروموتورهای موتوژن مطابق با استانداردهای جهانی مانند NEMA  ، IEC ، DIN تولید و به بازارهای آسیایی ، اروپایی و افریقایی صادر می شوند .

این شرکت با اتکا به بيش از 35 سال تجربه، تکنولوژی مدرن، پرسنل مجرب و توانمندیهای تولیدی خود قادر است که طیف وسیعی از انواع الکتروموتورهای سه فاز، تک فاز و الکتروموتور های خاص را بنا به درخواست مشتری طراحی وتولید کند. شرکت موتوژن با توجه به ازمایشگاههای مجهز و اجرای سیستم مدیریت کیفیت گواهینامه ISO 9001 : 2008 را از موسسه SGS سویس کسب نموده است .

نمایندگی موتوژن

محصولات شرکت موتوژن شامل انواع الکتروموتور سه فاز چدنی ، الکتروموتور سه فاز آلومنیومی ، الکتروموتور تک فاز صنعتی دو خازنه ، الکتروموتور تک فاز خازن دائم CRS ، الکتروموتور کولری و الکتروموتور مشعل گازی و گازویئلی هستند .

لیست قیمت الکتروموتور موتوژن

الکتروموتورهای موتوژن مطابق استانداردهای IEC34 با روتور قفس سنجابی تولید می‌شوند. درجه حفاظت این دستگاه‌ها IP54 ، روش تهویه IC41 (با پروانه خنک کننده و پره‌های روتور) و کلاس حرارتی آن‌ها F است. هم‌چنین این الکتروموتورها مناسب برای کار دائم هستند.