الکتروموتور ضد انفجار Cemp تکفاز
الکتروموتور ضد انفجار Cemp تکفاز

الکتروموتور ضد انفجار تکفاز Cemp

الکتروموتور ضد انفجار Cemp از برندهای معروف الکتروموتور در سطح جهان و به عنوان یکی از بزرگترین گروه تولید کننده های الکتروموتورهای ضد انفجار در اروپا می باشد .

الکتروموتورهای ضد انفجار Cemp جهت استفاده در محیط های خطرناک (Zone2 ) و خیلی خطرناک (Zone1 ) در سکوهای نفتی ، پالایشگاههای نفت و گاز ، کارخانجات مواد شیمیایی و معادن ذغال سنگ امنیت را در بلند مدت تامین می نماید .

الکتروموتورهای ضد جرقه Cemp در صنعت نفت و گاز و پتروشیمی کشور ، پالایشگاههای قطر ، سکوهای نفتی قزاقستان و شرکتهای بزرگ فنی در خاورمیانه گواهی درخشانی را ارائه نموده است . الکتروموتور ضد انفجار چمپ ساخت کشور ایتالیا با نام تجاری چمپ Cemp و استاندارد ها IEC ، UNI EN ISO 9001 , ATEX , 94-9 Ec می باشد .

انواع الکتروموتورهای ضد انفجار

 

الکتروموتورهای ضد انفجار چمپ تکفاز اساساً در دسته بندی موتورهای محصور سربسته قرار می گیرند که بر پایه حفاظت در برابر شرایط محیط و نیز سرد شدن ساخته شده اند .

بطور کلی موتورهای محصور که توسط موسسه ملی سازندگان تجهیزات برقی (Nema) و نیز کمیته بین المللی الکتروتکینیکال  که استانداردی اروپایی است طراحی شده اند در دو گروه کلی قرار می گیرند :

1- الکتروموتور ضد انفجار تکفاز Cemp پوسته آلومنیوم

2- موتور ضد انفجار تکفاز cemp با پوسته چدن

3- الکتروموتور ضد انفجار چمپ تکفاز با پوسته باز

نوع پوسته باز آن دارای دریچه هایی است که امکان تهویه هوا در اطراف سیم پیچ های موتور را می دهد .چهار نوع از این موتور های پوسته باز وجود دارند:

Drip-proof = مقاوم در برابر قطره

Splash-proof = مقاوم در برابر پاشش

Guarded = محافظت شده

Weather protected = مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی


قیمت محصول :
تماس برای قیمت
مشخصات کلی محصول
تیپ الکتروموتور :
توان الکتروموتور :
سرعت (دور در دقیقه) :
نحوه نصب :
بدنه الکتروموتور :
سایز فریم :
نوع حفاظت :
تعدا قطب(پل) :
کلاس حرارتی :
نحوه خنکاری :
نحوه کارکرد :
فرکانس :
استاندارد :
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
نوشتن نظر
نام شما:


نظر شما: رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

الکتروموتور ضد انفجار Cemp

کارخانه الکتروموتورسازي چمپ Cemp ايتاليا با بيش از 50 سال سابقه يكي از پيشتازان طراحي و توليد الکتروموتورهاي ضد انفجار در دنيا مي باشد . اين الکتروموتورها براي استفاده در محيط هاي خطرناك (Zone 2 ) و خيلي خطرناك (Zone1) در پالايشگاه هاي گاز و نفت ، سكوهاي نفتي ، كارخانه هاي مواد شيميايي و ازمايشگاه ها ، معادن ذغال سنگ و غيره ، بيمه كننده امنيت در دراز مدت و ارامش خاطر است.حضور الکتروموتورهاي ضد انفجار Cemp در پروژه هاي صنعت نفت و گاز و پتروشيمي ايران و پالايشگاه هاي قطر و سكوهاي نفتي قزاقستان و شركت هاي بزرگ فني و مهندسي تجهيزات نفت و گاز و پتروشيمي در خاورميانه ، گواهي كارنامه درخشاني از كارداني و كيفيت و خدمات اين شركت است كه نشانه حسن شهرت اين محصولات مي باشد .

فروش الکتروموتور ضد انفجار cemp

طبقه بندی مناطق چگونه انجام می شود؟ با تشخیص برخی مناطق کارخانه یا سایت به عنوان منطقه خطر، را ( با ................ ) مشخص می کنیم که چه ناحیه ای خطرناکتر است و به توجه یا تجهیزات بیشتری نیاز دارد و چه منطقه ای کم خطرتر است. همچنین متوجه می شویم که چه مناطقی ایمن هستند. طبقه بندی مناطق الکتریکی به ما خاطر نشان می کند که چه نوع تجهیزاتی باید در آن مناطق به کار گرفته شود و از چه تجهیزاتی نمی توان استفاده کرد. چگونه این کار انجام می شود؟ توجه به این نکته مهم است که الکتروموتورهای ضد انفجار تنها در برخی نواحی به کار گرفته می شوند. این تجهیزات شناسنامه و شناسه های ویژه ای دارند که به ما می گوید که آیا می توان از آنها در نواحی خطرناک خاصی استفاده کرد یا نه؟ بر این اساس ما می توانیم از این تجهیزات در مناطق پر خطر بدون نگرانی استفاده کنیم. بنابراین برخی تجهیزات و ابزارهای الکتریکی را تنها می توان در ناحیه 2 به کار گرفت، در حالیکه برخی دیگر در ناحیه خطر 1 نیز کاربرد دارند. طبقه بندی بر اساس نواحی خطر را در ادامه توضیح می دهیم.هزینه این تجهیزات بسته به نوع محافظت و مناسب بودن برای استفاده در نواحی مختلف فرق می کند.