الکتروموتور جمکو
الکتروموتور جمکو

نمایندگی فروش الکتروموتور جمکو

الکتروموتور جمکو از محصولات شرکت جمکو جوین سبزوار و از برندهای با کیفیت الکتروموتور در ایران می باشد و در انواع گوناگون باتوجه به نیاز صنایع مورد استفاده قرار می گیرد  .

انواع الکتروموتورهای جمکو

  • الکتروموتور فشار ضعیف Low voltage electric motors

  • الکتروموتور فشار متوسط Medium voltage electric motors

  • الکتروموتور خاص special design electric motors

مشخصات فنی الکتروموتور جمکو

الکتروموتور جمکو سری YD

الکتروموتور جمکو سه فاز جمکو سری YD از نوع آسنکرون القایی دارای پوسته چدنی می باشد و از پر مصرف ترین نوع موتور های الکتریکی در صنعت می باشد . رتور الکتروموتور های جمکو از نوع قفسه سنجابی تزریق شده با آلومینیوم می باشد. خنك كاري این موتورها با هوا و بوسیله فن خارجي صورت مي گیرد. محدوده تولید این محصولات در قدرت های 11-90 کیلووات و در فریم سایزهای 160-280  میلی متر قرار دارد؛ با توجه به درخواست  مشتری، تولید توانهای پائین تر و فریم سایزهای دیگر نیز امکان پذیر است . اين موتورها دارای مشخصاتی از قبیل بازدهی بالا ، گشتاور راه اندازی نسبتا زیاد ، سر و صدای کم ، لرزش ناچیز می باشند.

الکتروموتور جمکو سه فاز سری YD

الكتروموتور جمکو سری YD، الکتروموتورهای القایی آسنکرون محفظه بسته خنک شونده بوسیله هوا هستند . ابعاد نصب و خروجی این محصولات برطبق استاندارد IEC است . درجه حفاظت آنها IP 55، نحوه نصب آنها IM B3 و  IM B35 است . روش خنک کاری  IC 411 می باشد .در سری های YD کلاس عایقی نوعو کلاس حرارتی B بوده وطراحي اين نوع بر پایه بيشترين  دمای محیط 40 سانتی گراد وارتفاع محل نصب 1000 متر از سطح دريا می باشد . ولتاژ تعذيه اين موتور 380 ولت و فركانس 50هرتز است.

الکتروموتور جمکو سری YU

الکتروموتور سه فاز سری YU از نوع اسنکرون می باشد و به دلیل داشتن بدنه چدنی از پرمصرف ترین موتورهای الکتریکی می باشد . روتور این موتورها از نوع قفسه سنجابی می باشد . خنک کاری انها به وسیله هوا و توسط فن خارجی انجام می گیرد . محدوده تولیدات این نوع از موتورها در قدرت های 75 تا 450 کیلووات وسایز فریم های 315 تا 400 میلی متر می باشد. سری YU جهت به حرکت در آوردن ماشین الات میکانیکی مانند ماشین ابزارها ، پمپ و هواکش ها طراحی گردیده اند ، این الکتروموتورها دارای مشخصاتی مانند بازدهی بالا گشتاور راه اندازی زیاد و سر و صدا و لرزش کم می باشند .

الکتروموتور جمکو سه فاز سری YU

الکتروموتور جمکو سری YU  الکتروموتورهای اسنکرون القایی محفظه بسته خنک کننده توسط هوا می باشند . ابعاد نصب و خروجی این موتورها بر پایه استاندارد IEC می باشد . نحوه نصب IM B3 و IM B35 می باشد . در سری YD کلاس عایقی F و کلاس حرارتی B است . طراحی این سری بر طبق ماکزیمم دمای محیط 40 درجه سانتیگراد و ارتفاع محل نصب 1000 متر از سطح دریا می باشد . ولتاژ تغذیه 380 ولت و فرکانس 50 هرتز است .

الکتروموتور جمکو سری YJS

این نوع موتورها از نوع اسنکرون القایی می باشند . این موتورها شباهت زیادی به سری YU دارد با این تفاوت که این سری در توان ها و فریم سایز های بالاتر تولید می شوند . از این موتورها برای به حرکت در آوردن ماشین ها با کاربردهای عمومی مانند کمپرسورها پمپ های آب و تهویه ها می توان استفاده کرد .

الکتروموتور جمکو سه فاز سری YJS

الکتروموتور جمکو سری YJS از نوع آسنکرون قفسه سنجابی سه فاز با فرکانس 50 هرتز می باشد . درجه حفاظت IP: 55 و نحوه خنک کنندگی IC411 ، سطح ولتاژ 380 ولت ، شرایط کاری دائم کار ، کلاس عایقی F . کلاس حرارتی B می باشد .

الکتروموتور جمکو فشار متوسط

الکتروموتور جمکو سری YK

تولیدات سری YK موتورهای آسنکرون با روتور قفسه سنجابی و پوسته فولادی هستند . موارد کاربرد آنها در انواع ماشین الات صنعتی نظیر کمپرسورها ، هواکش ها ، پمپ های آب در سایز های مختلف و ... می باشند . ولتاژ تغذیه در محدوده 3-6.6 KV متغیر می باشد .

الکتروموتور فشار متوسط جمکو سری YK

الکتروموتورهای جمکو سری YK سه فاز با فرکانس 50 هرتز و سطح ولتاژ 3-6.6 KV می باشد . سیستم خنکاری IC611 بر اساس استاندارد IEC می باشد . شرایط کاری دائم کار S1 ، کلاس عایقی F ، کلاس حرارتی B و نحوه نصب IMB3 می باشد . این محصولات مجهز به سنسورهای دما در سیم پیچ و بیرینگ می باشند . با توجه به سفارش و درخواست مشتری نصب سنسورهای مختلف دیگر بر روی این محصولات امکان پذیر است . سایز فریم این موتورها از 355 تا 560 mm می باشد و تولید الکتروموتورهای تا توان 10MV مطابق با استاندارد IEC60034 امکان پذیر می باشد .

الکتروموتور جمکو سری YR

محصولات سری YR ، الکتروموتورهای آسنکرون با روتور سیم پیچی شده و پوسته فولادی می باشد . کاربرد آنها به عنوان محرک در انواع ماشین های صنعتی نظیر کمپرسورها ، اسیاب ها ، سنگ شکن ها می باشند . ولتاژ تغذیه در محدوده 3-6.6 KV متغیر هستند .

الکتروموتور فشار متوسط جمکو سری YR

الکتروموتور جمکو سری YR با فرکانس 50 هرتز ، سه فاز وسطح ولتاژ 3-6.6 kv می باشد .سیستم خنک کاری IC611 بر طبق استاندارد IEC می باشند . شراط کاری S1 ، کلاس عایقی F ، کلاس حرارتی B و نحوه نصب IMB3 است . معمولا این موتورها به دلیل گشتاور راه اندازی بالا مورد استفاده قرار می گیرند . در این محصولات از طریق یک استارتر می توان مقاومت روتور را کم یا زیاد کرد  و از ان جا که مقاومت روتور با گشتاور راه اندازی نسبت مستقیم دارد طی راه اندازی مقاومت استارتر کاهش یافته و در نهایت پس از رسیدن به دور نامی استارتر از مدار خارج می شود . مزیت این سری از الکتروموتورها توانایی آنها در راه اندازی تحت بار کامل بوده و نیز جریان استارت آنها به مراتب از موتورهای قفسه سنجابی پایین تر می باشد . این محصولات محهز به سنسورهای دما در سیم پیچ و بیرینگ هستند و با توجه به درخواست مشتری نصب سنسورهای مختلف دیگر بر روی این محصولات امکان پذیر است . فریم سایز این الکتروموتورها از 355 تا 560 mm بوده و تولید الکتروموتورها تا توان 10MV و فریم سایزهای مختلف مطابق با استاندارد IEC60034 با توجه به نیاز مشتری امکان پذیر می باشد .

الکتروموتور جمکو سری YJS

این نوع موتور آسنکرون القایی هستند که شباهت زیادی به YU داشته با این تفاوت که در توان ها و سایز های بالاتر تولید می شوند . از این الکتروموتورها می توان برای به حرکت دراوردن انواع ماشینها با کاربرد عمومی مانند صنایع مادر و کمپرسورها ، تهویه ها ، پمپ های آب و از این قبیل استفاده نمود .

الکتروموتور فشار متوسط جمکو سری YJS

الکتروموتور سری YJS آسنکرون قفسه سنجابی ، سه فاز و 50 هرتز می باشند . درجه حفاظت IP :55 و نحوه خنکاری IC411 مطابق با استاندارد IEC ، نحوه نصب محدویتی ندارد و بنا به درخواست مشتری قابل تغیر است . سطح ولتاژ 3-6.6 KV ، شرایط کاری S1 ، کلاس عایقی F ، کلاس حرارتی B ، سنسورهای مختلف با توجه به سفارش و درخواست مشتری می تواند بر روی الکتروموتور نصب گردد .


قیمت محصول :
تماس برای قیمت
مشخصات کلی محصول
تیپ الکتروموتور :YD ، YJS ،YK ،YR ، YU
توان الکتروموتور :11 تا 450 کیلووات
سرعت (دور در دقیقه) :3000،1500،1000،750
نحوه نصب :B3،B35
بدنه الکتروموتور :چدن
سایز فریم :315 تا 400
نوع حفاظت :IP :55
تعدا قطب(پل) :8،6،4،2
کلاس حرارتی :F
نحوه خنکاری :IC411
نحوه کارکرد :دائم کار(S1)
فرکانس :50
استاندارد :IEC
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
نوشتن نظر
نام شما:


نظر شما: رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

 شرکت الکتروموتور جمکو

نمایندگی فروش الکتروموتور جمکو

شرکت جمکو که با نام کامل آن شرکت ماشین های الکتریکی جوین می باشد که از سال 1369 با هدف تولید ماشین های الکتریکی و الکتروموتور در انواع گوناگون و توان های متنوع و پوشش بازار مصرف مشتریان تاسیس گردید . هدف شرکت جمکو تولید الکتروموتورهای با کیفیت بالا در سراسر کشور می باشد .

فروش الکتروموتور جمکو

الکتروموتورهای (75 الی 450 کیلو وات) سری YU الکتروموتورهای سه فاز سری YU از نوع آسنکرون القایی است و به دلیل درا بودن پوسته چدنی، از پر مصرف ترین نوع ماشین های الکتریکی در صنعت به شمار می رود .رتور این الکتروموتور ها از نوع قفسه سنجابی تزریق شده با آلومینیوم می باشد خنك كاري آنها با هوا و توسط فن خارجي صورت مي گیرد. محدوده تولید این محصولات در توانهای 75-450KW و در فریم سایزهای 315-400mm می باشد .با توجه به سفارش مشتری تولید توانهای پائین تر و فریم سایزهای دیگر نیز امکان پذیر است . سری YU برای به حرکت در آوردن ادوات مکانیکی بدون استفاده از امکانات ویژه ، نظیر ماشین های ابزار ، هواکش ها ، پمپ ها و ... طراحی شده اند .

مشخصات فنی الکتروموتور جمکو

اين موتورها دارای مشخصات قابل توجه از قبیل بازدهی بالا ، گشتاور راه اندازی نسبتا زیاد ، سر و صدای کم ، لرزش ناچیز و حرکت مطمئن می باشند.. الكتروموتورهای سری YU موتورهای القایی آسنکرون محفظه بسته خنک شونده با هوا هستند .

ابعاد الکتروموتور جمکو

ابعاد نصب و مشخصه خروجی این موتورها براساس استانداردهای IEC می باشد . درجه حفاظت در آنها IP 55نوع نصب آنها IM B3 و IM B35 است . روش خنک کنندگی IC 411 می باشد .در سری های YD کلاس عایقی نوع F و کلاس حرارتی B بوده وطراحي اين سري بر مبناي بيشترين دمای محیط 40°C وارتفاع محل نصب 1000 متر از سطح دريا می باشد . در غیر این صورت باید توان خروجی را براساس توصیه سازنده تصحیح نمود . ولتاژ تعذيه اين موتور 380 ولت و فركانس 50Hz است. سنسورهاي مختلف با توجه به سفارش مشتري مي تواند بر روي الكتروموتور نصب گردد .

لیست قیمت الکتروموتور جمکو