الکتروموتور ترمزدار موتوژن
الکتروموتور ترمزدار موتوژن

الکتروموتور ترمزدار موتوژن

الکتروموتور موتوژن ترمزدار یکی از محصولات شرکت موتوژن تبریز و از برندهای معروف الکتروموتور ترمزدار در ایران می باشد و در انواع گوناگون و با توجه به نیاز صنایع مورد استفاده قرار می گیرد .

الکتروموتور موتوژن تبریز در سال 1352 با نام گلدالکتریک درتبریز تاسیس شد و در سال 1354 به موتوژن تغییر نام پیدا کرد . شرکت الکتروموتور موتوژن یکی از شرکت های نوآور در زمینه تولید انواع الکتروموتور ترمزدار می باشد.

 

الکتروموتور موتوژن ترمزدار

با توجه به تعداد مشتریان شرکت الکتروموتور موتوژن متوجه خواهیم شد که این برند ایرانی توجه بسیاری را به خود جلب کرده و سهم عمده ای از بازار ایران و منطقه خاورمیانه را در اختیار دارد.

ساخت الکتروموتور ترمزدار

اصلی ترین فعالیت شرکت الکتروموتور موتوژن تبریز تولید الکتروموتور ترمزدار موتوژن می باشد. الکتروموتور ترمزدار موتوژن تبریز در انواع مختلف جهت بالابرهای ساختمانی ،مغازه ای(الکتروموتور ترمزدار ساختمان ) به کار گیری میشود .الکتروموتور ترمزدار موتوژن ساخت کشور ایران و با استاندارد Nema ارائه میگردد.

الکتروموتور ترمزدار سه فاز

الکتروموتور ترمزدار سه فاز موتوژن بدنه آلومنیومی بر طبق استاندارد IE34 ، با درجه حرارتی IP:54 ، مناسب جهت کارکرد دائم ، کلاس حرارتی F ، روش خنک کنندگی IC41 ، فرکانس 50 ، 380 ولت می باشد. توان الکتروموتور ترمزدار سه فاز موتوژن بدنه آلومنیوم 0.06 تا 18.5 کیلووات می باشد.

 


قیمت محصول :
تماس برای قیمت
مشخصات کلی محصول
تیپ الکتروموتور :
توان الکتروموتور :
سرعت (دور در دقیقه) :
نحوه نصب :
بدنه الکتروموتور :
سایز فریم :
نوع حفاظت :
تعدا قطب(پل) :
کلاس حرارتی :
نحوه خنکاری :
نحوه کارکرد :
فرکانس :
استاندارد :
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
نوشتن نظر
نام شما:


نظر شما: رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

الکتروموتور ترمزدار موتوژن

الکتروموتور موتورژن  با نام گلد الکتریک در تبریز تاسیس گردید و در سال ها بعد به موتوژن تغییر نام داد . الکتروموتورهای موتوژن مطابق با استانداردهای جهانی  DIN تولید و به بازارهای آسیایی ، اروپایی و افریقایی صادر می شوند .

الکتروموتور ترمزدار سه فاز

این شرکت با اتکا به بيش از 35 سال تجربه، تکنولوژی مدرن، پرسنل مجرب و توانمندیهای تولیدی خود قادر است که طیف وسیعی از انواع الکتروموتورهای سه فاز، تک فاز و الکتروموتور های خاص را بنا به درخواست مشتری طراحی وتولید کند. شرکت موتوژن با توجه به ازمایشگاههای مجهز و اجرای سیستم مدیریت کیفیت گواهینامه ISO 9001  را از موسسه SGS سویس کسب نموده است .

الکتروموتور ترمزدار موتوژن

محصولات شرکت موتوژن شامل انواع الکتروموتور سه فاز ترمزدار ، الکتروموتور سه فاز آلومنیومی ترمزدار ، الکتروموتور تک فاز ترمزدار دو خازنه ، الکتروموتور ترمزدار تک فاز خازن دائم CRS هستند .

الکتروموتور ترمزدار

الکتروموتورهای ترمزدار موتوژن مطابق استانداردهای IEC34 با روتور قفس سنجابی تولید می‌شوند. درجه حفاظت این دستگاه‌ها IP54 ، روش تهویه IC41 (با پروانه خنک کننده و پره‌های روتور) و کلاس حرارتی آن‌ها F است. هم‌چنین این الکتروموتورها مناسب برای کار دائم هستند.