گیربکس حلزونی سهند
گیربکس حلزونی سهند

مشخصات فنی گیربکس حلزونی سهند گیربکس 

گیربکس حلزونی سهند سری VF-MVF

در جاهایی که نسبت تبدیل گیربکس بالا باشد ( I= 7:1) الی (100:1) واین نسبت تبدیل در یک مرحله انجام شود و این کار توسط یک دنده حلزون و مارپیچ حلزون انجام شود گیربکس آن را را مدل VF می خوانند و  چناچه موتور و گیربکس با هم ترکیب شوند را MVF می نامند . 

گیربکس حلزونی سهند سری MVF

 

 

گیربکس حلزونی سهند سری VF

 

  


قیمت محصول :
تماس برای قیمت
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
نوشتن نظر
نام شما:


نظر شما: رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

 گیربکس حلزونی سهند -قیمت گیربکس سهند اصفهان

شرکت اصفهان سهند گیربکس در سال 1363 در شهر صنعتی اصفهان آغاز به فعالیت نمود و در سال هزار وسیصدو شصت و نه موافقت اصولی از وزارت صنایع دریافت نمود . این شرکت اکنون دو دهه است که در صنعت گیربکس سازی مشغول به فعالیت است . از انجایی که پویایی و ارتقاء کیفیت سرلوحه تلاش این مجموعه بوده است این شرکت با دریافت گواهینامه ISO 2009 از S.G.S سوئیس در سال 1378 جزء برترین های کشور قرار گرفت  .

تضمین و کنترل کیفیت گیربکس سهند

این واحد که در اصل نماینده مشتری در سازمان ملل می باشد به عنوان مهمترین رکن کیفیت جهان جهت تضمین یک محصول عمل می کند ، به نحوی که مصرف کنندگان اطمینان خاطر حاصل نموده و بتوانند سالهای طولانی با ایمنی و رضایت ، از محصول تولید شده استفاده نمایند . تلاش این واحد در شرکت سهند گیربکس با روندی بنیادی و مداوم هر روز وضعیت بهتری را در محصول ایجاد نموده و روند بازرس به کنترل فرایند و در نهیت کنترل کیفی فراگیر ، افقی است که این واحد بدان چشم دارد و امیدوار است هر روز بیشتر و بهتر به این مهم نائل اید .

گستره فعالیت گیربکس سهند 

این شرکت در آغاز به تولید گیربکس های حلزونی WORM GEARBOX پرداخت و در ادامه فعالیت خود با برپایی واحد طراحی و تحقیق به تولید انواع گیربکس های صنعتی از 0.12 کیلووات تا 3000 کیلووات که دامنه بسیار وسیعی را شامل می گردد نموده است .علاوه بر گیربکس های حلزونی که این شرکت دومین تولید کننده آن در کشور بوده است ، اکنون در تمامی سایز ها ، انواع و تعداد حرف اول را می زند .