الکتروموتور چینی گوانگلو
الکتروموتور چینی گوانگلو

الکتروموتور چینی گوانگلو

یکی از محصولات شرکت گوانگلو از معروف ترین برندهای الکتروموتور چینی در جهان است و در انواع گوناگون و با توجه به نیاز صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد . گوانگلو یکی از صادر کنندگان بزرگ الکتروموتورهای چینی در سایزهای مختلف در جهان می باشد .

 

الکتروموتور گوانگلو

گروه صنعتی گوانگلو یکی از گروههایی بسیار نو آور ، مشتری مدار ، با بینش جهانی می باشد .با توجه به تعداد مشتریان این گروه در سراسر جهان متوجه خواهیم شد که این برندچینی توجه بسیاری را به خود جلب کرده و سهم عمده ای از بازار جهانی را در اختیار دارد . دوام و قابلیت اطمینان دو امر انکار ناپذیر در راستای تولید و سرویس دهی می باشد که سر لوحه این گروه است .

الکتروموتور چینی گوانگلو

طراحی و کیفیت الکتروموتور چینی این گروه عامل اصلی استاندارد بودن محصولات شرکت Guanglu است .این گروه به عنوان اولین گروه بزرگ تولید کننده الکتروموتور چینی درکشور چین شناخته شده است که با توجه به خطوط تولید پیشرفته خود که دارای بخش های مهندسی میکانیک ، ماشین آلات ، مهندسی محیط و انرژی ، مهندسی حمل و نقل ، ریخته گری ، ورقکاری می باشد .

قیمت الکتروموتور چینی گوانگلو

از اصلی ترین فعالیت شرکت Guanglu تولید الکتروموتور چینی گوانگلو می باشد. الکتروموتور چینی گوانگلو در انواع مختلف جهت صنایعی چون صنایع ماشین سازی ،صنایع خودرو سازی،صنایع معدنی و پتروشیمی بکار گرفته می شود .این الکتروموتورها با نام تجاری گوانگلو Guanlu و استاندارد ISO 9001 ارائه می گردند.

 فروش الکتروموتورهای چینی گوانگلو

انواع الکتروموتور چینی گوانگلو

 • الکتروموتور چینی گوانگلو ارسم
 • الکتروموتور چینی گوانگلو Ercem
 • الکتروموتور جینی سه فاز شورش
 • الکتروموتور چینی گوانگلو

قیمت الکتروموتور چینی گوانگلو

 • الکتروموتور چینی گوانگلو ارسم
 • الکتروموتور چینی گوانگلو شورش
 • الکتروموتور چینی گوانگلو Ercem
 • الکتروموتور چینی گوانگلو ارسم

مشخصات الکتروموتور چینی گوانگلو

 • دارای سیستم گیریس خور بلبرینگ( الکتروموتورهای 10 اسب به بالا )
 • مجهز به ترموسات حرارتی جهت جلوگیری از افزایش دمای الکتروموتور
 • مصرف بهینه برق،صرفه جویی در انرژی همسطح با موتورهای اروپایی
 • بالاترین راندمان کاری و تائیدیه استاندارد ، کلاس حرارتی F

قیمت محصول :
تماس برای قیمت
مشخصات کلی محصول
تیپ الکتروموتور :GMYL
توان الکتروموتور :0.06 تا 315 کیلوات
سرعت (دور در دقیقه) :3000-1500-1000-750
نحوه نصب :B3-B5-B35-B14
بدنه الکتروموتور :الومنیوم ، چدن
سایز فریم :63 تا 400
نوع حفاظت :IP :55
تعدا قطب(پل) :8-6-4-2
کلاس حرارتی :F
نحوه خنکاری :IC411
نحوه کارکرد :دائم کار(S1)
فرکانس :50
استاندارد :IEC
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
نوشتن نظر
نام شما:


نظر شما: رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

الکتروموتور چینی گوانگلو

الکتروموتور چینی گوانگلو

گروه صنعتی گوانگلو یکی از گروههایی بسیار نو آور ، مشتری مدار ، با بینش جهانی می باشد . با توجه به تعداد مشتریان این گروه در سراسر جهان متوجه خواهیم شد که این برندچینی توجه بسیاری را به خود جلب کرده و سهم عمده ای از بازار جهانی را در اختیار دارد . دوام و قابلیت اطمینان دو امر انکار ناپذیر در راستای تولید و سرویس دهی می باشد که سر لوحه این گروه است .

الکتروموتور گوانگلو

طراحی و کیفیت الکتروموتور چینی این گروه عامل اصلی استاندارد بودن محصولات شرکت Guanglu است . این گروه به عنوان اولین گروه بزرگ تولید کننده الکتروموتور چینی درکشور چین شناخته شده است که با توجه به خطوط تولید پیشرفته خود که دارای بخش های مهندسی میکانیک ، ماشین آلات ، مهندسی محیط و انرژی ، مهندسی حمل و نقل ، ریخته گری ، ورقکاری می باشد .

الکتروموتور چینی گوانگلو

از اصلی ترین فعالیت شرکت گواتلو تولید الکتروموتور چینی گوانگلو می باشد . الکتروموتور چینی گوانگلو در انواع مختلف جهت صنایعی چون صنایع ماشین سازی ، صنایع خودرو سازی ، صنایع معدنی ، و پتروشیمی بکار گرفته می شود . این الکتروموتورها با نام تجاری گوانگلو Guanlu و استاندارد ISO 9001 ارائه می گردند.

لازم به ذکر است این محصولات از کیفیت بسیار بالای برخوردار است و بابرند شورش به مشتریان عزیز عرضه می شود. از نکات قابل توجه این است امیدواریم همچنان بتوانیم با عرضه محصولات مستقیم و بدون واسطه گامی بلند در راستای کیفیت ماشین الات تولیدی و دستگاه های صنعتی و کشاورزی برداشته باشیم.

نمایندگی الکتروموتور گوانگلو

وارد کننده الکتروموتور گوانگلو