الکتروموتور ایلماز ترکیه
الکتروموتور ایلماز ترکیه

الکتروموتور ایلماز ترکیه از محصولات شرکت ایلماز و از برندهای معروف الکتروموتور در جهان می باشد و در انواع مختلف و با توجه به نیاز صنایع مورد استفاده قرار می گیرد .

گروه صنعتی ایلماز  یکی از شرکت های نو آور با بینش جهانی در زمینه تولید انواع الکتروموتور سه فازمی باشد . با توجه به تعداد مشتریان این گروه در سراسر جهان متوجه خواهیم شد که این برند ترک توجه بسیاری را به خود جلب کرده و سهم عمده ای از بازار جهانی را در اختیار دارد . دوام و قابلیت اطمینان دو امر انکار ناپذیر در راستای تولید می باشد که سر لوحه این گروه است .

از اصلی ترین فعالیت شرکت ایلماز تولید الکتروموتور Yilmaz می باشد . الکتروموتورهای Yilmaz در انواع مختلف جهت صنایعی چون  صنایع رنگ سازی ، صنایع خودرو سازی ، صنایع معدنی ، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی بکار گرفته می شود .الکتروموتور یلماز ساخت کشور ترکیه و با نام تجاری ایلماز Yilmaz و استاندارد EN ISO 14001  قابل ارائه است .

 

انواع الکتروموتور ایلماز

الکتروموتور ایلماز در انواع و سری های گوناگون با استانداردهای IE1 ،IE2 جهت کاربردهای مختلف ارائه می گردند . الکتروموتورهای ایلماز ترکیه شامل الکتروموتورهای ترمزدار ایلماز ، الکتروموتور دو سرعته ، الکتروموتورهای ولتاژ پایین AC می باشند .

همچنین Yilmaz با توجه به کاربری های مختلف ، انواع الکتروموتور ترمزدار ،الکتروموتور جهت استفاده محیط های با درجه حرارت بالا ، الکتروموتور تک فاز ، الکتروموتورهای تخلیه دود و یا اسموک به مشتریان ارائه که هر کدام از این الکتروموتورها در قدرت ها و فریم سایزهای مختلف عرضه می گردد

الکتروموتور ایلماز جهت استفاده تمامی صنایع با بدنه چدن و کارایی بالا ( IE2) در فریم سایزهای 71 تا355 و توان 0.25 تا 355 کیلووات عرضه می شوند ،الکتروموتورهای ترکیه ای در فریم سایزهای 56 تا 250 و توان 0.9 تا 55 کیلووات عرضه میگردد.


قیمت محصول :
تماس برای قیمت
مشخصات کلی محصول
تیپ الکتروموتور :
توان الکتروموتور :0.25 تا 22 کیلووات
سرعت (دور در دقیقه) :3000 ، 1500 ، 1000
نحوه نصب :B3 ، B5
بدنه الکتروموتور :آلومنیوم
سایز فریم :71 تا 180
نوع حفاظت :IP:55
تعدا قطب(پل) :2 ،4 ،6
کلاس حرارتی :F
نحوه خنکاری :
نحوه کارکرد :دائم کار S1
فرکانس :50 ،60
استاندارد :IE2
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
نوشتن نظر
نام شما:


نظر شما: رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

الکتروموتور ایلماز ترکیه از محصولات شرکت ایلماز و از برندهای مشهور الکتروموتور در ترکیه می باشد و در انواع گوناگون و با توجه به نیاز صنایع مورد استفاده قرار می گیرد .

فروش انواع الکتروموتور تک فاز و سه فاز ایلماز با دورهای مختلف با درجه حفاظتی گوناگون و همچنین الکتروموتور ایلماز ترمزدار و الکتروموتور سه فاز ایلماز ترکیه،قیمت الکتروموتور ایلماز ،الکتروموتور فلنجدار ایلماز،الکتروموتور Yilmaz. این مجموعه با مشاوره خرید امادگی خود را جهت ارائه هرگونه اطلاعات اعم از  مشخصات فنی ،لیست قیمت و کاتالوگ الکتروموتور ایلماز ، واردات الکتروموتور آلمانی ، الکتروموتور ایتالیایی ، الکتروموتور ترک و الکتروموتور  چینی اعلام می نماید .

انواع الکتروموتور ایلماز ترکیه این گروه صنعتی را می توان با کاربردهای متفاوت  به شرح ذیل اشاره ارائه نمود :

قیمت الکتروموتور ایلماز را می توانید از نمایندگی الکتروموتور ایلماز به همراه لیست قیمت الکتروموتور ایلماز و همچنین کاتالوگ الکتروموتور ایلماز در سایزهای متنوع و دورهای مختلف همچون الکتروموتور 1500 دور ، الکتروموتور 3000 دور، الکتروموتور 1450 دور ، الکتروموتور 2900 دور دریافت نمایید .

نمایندگی الکتروموتور ایلماز