پمپ ضد انفجار Cemp ایتالیا
پمپ ضد انفجار Cemp ایتالیا

 انواع پمپ های ضد انفجار

استانداردها : NEMA  ، MG1

سایر محصولات پمپ ضد انفجار cemp ایتالیا :

  • الکتروپمپ ضد انفجار ایتالیایی سری 50-200 ابارا کوبله شده با موتور cemp ایتالیا

  • پمپ های ضد جرقه  ایتالیایی سری  32-200 ابارا کوبله شده با موتور cemp ایتالیا

 

مشخصات فنی پمپ ضد انفجار cemp

  • طراحی تمامی موتورها با اینورتر و ترمز ، تک سرعته ، دوسرعته
  • پوشش ترمز فولاد فشرده ، گشتاور ترمز استاندارد ، رهایی ترمز بنا به درخواست
  • اینرسی بسیار کم روتور. چرخش دستی شفت با آلن کلیدی ، گشتاور استارت بالا ، یکسو کننده
  • فرکانس شروع و توقف بسیار بالا ،  واکنش ترمز زمان استاندارد
  • افزایش یا کاهش اندازه فلنج ، مناسب برای نصب در هر موقعیت

لیست قیمت پمپ ضدانفجار cemp ایتالیا  دانلود کاتالوگ پمپهای ضد جرقه ایتالیایی


قیمت محصول :
تماس برای قیمت
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
نوشتن نظر
نام شما:


نظر شما: رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

الکتروپمپ ضد جرقه Cemp

پمپ ضد انفجار Cemp

کارخانه الکتروموتورسازي چمپ Cemp ايتاليا با بيش از 50 سال سابقه يكي از پيشتازان طراحي و توليد الکتروموتورهاي ضد انفجار در دنيا مي باشد . اين الکتروموتورها براي استفاده در محيط هاي خطرناك (Zone 2 ) و خيلي خطرناك (Zone1) در پالايشگاه هاي گاز و نفت ، سكوهاي نفتي ، كارخانه هاي مواد شيميايي و ازمايشگاه ها ، معادن ذغال سنگ و غيره ، بيمه كننده امنيت در دراز مدت و ارامش خاطر است.حضور الکتروموتورهاي ضد انفجار Cemp در پروژه هاي صنعت نفت و گاز و پتروشيمي ايران و پالايشگاه هاي قطر و سكوهاي نفتي قزاقستان و شركت هاي بزرگ فني و مهندسي تجهيزات نفت و گاز و پتروشيمي در خاورميانه ، گواهي كارنامه درخشاني از كارداني و كيفيت و خدمات اين شركت است كه نشانه حسن شهرت اين محصولات مي باشد .

طبقه بندی مناطق چگونه انجام می شود؟ با تشخیص برخی مناطق کارخانه یا سایت به عنوان منطقه خطر، را ( با ................ ) مشخص می کنیم که چه ناحیه ای خطرناکتر است و به توجه یا تجهیزات بیشتری نیاز دارد و چه منطقه ای کم خطرتر است. همچنین متوجه می شویم که چه مناطقی ایمن هستند. طبقه بندی مناطق الکتریکی به ما خاطر نشان می کند که چه نوع تجهیزاتی باید در آن مناطق به کار گرفته شود و از چه تجهیزاتی نمی توان استفاده کرد. چگونه این کار انجام می شود؟ توجه به این نکته مهم است که الکتروموتورهای ضد انفجار تنها در برخی نواحی به کار گرفته می شوند. این تجهیزات شناسنامه و شناسه های ویژه ای دارند که به ما می گوید که آیا می توان از آنها در نواحی خطرناک خاصی استفاده کرد یا نه؟ بر این اساس ما می توانیم از این تجهیزات در مناطق پر خطر بدون نگرانی استفاده کنیم. بنابراین برخی تجهیزات و ابزارهای الکتریکی را تنها می توان در ناحیه 2 به کار گرفت، در حالیکه برخی دیگر در ناحیه خطر 1 نیز کاربرد دارند. طبقه بندی بر اساس نواحی خطر را در ادامه توضیح می دهیم.هزینه این تجهیزات بسته به نوع محافظت و مناسب بودن برای استفاده در نواحی مختلف فرق می کند.

بنابراین اگر مهندس طراح به اشتباه ناحیه ای امن را خطرناک طبقه بندی کند، و یا حتی اگر ناحیه ای را که باید در ناحیه خطر 2 طبقه بندی کند خطر 1 بداند ناگزیر باید هزینه بیشتری برای خرید تجهیزات ضد انفجار با قابلیت بیشتر پرداخت کنید. چنین تجهیزاتی هزینه نگهداری بیشتری نیز در بردارند. بنابراین در دوره عمر خود نیز هزینه بیشتری را به شرکت تحمیل می کنند. از سوی دیگر، اگر منطقه خطری به اشتباه جزو مناطق ایمن طبقه بندی شود هزینه آن بسیار بالاست چرا که ممکن است به انفجار ناخواسته ای منجر شود که پیامدهایی مالی و جانی در پی داشته باشد و تصویر شرکت را نیزمخدوش سازد. چنین اتفاقاتی ممک است حیات شرکت را نیز به خطر اندازد. بنابراین طبقه بندی درست مناطق خطر از نظر هزینه نیز همانند موضوع مهندسی ایمنی اهمیت دارد برخی مفاهیم اساسی درباره مواد خطرناک را باید بدانیم تا بتوانیم درک بهتری از طبقه بندی مواد و نیز انتخاب الکتروموتور ضد انفجاری که با آن شرایط مناسب را داشته باشیم برای دسته بندی الکتروموتورهای ضد انفجار , سازندگان نیاز دارند که آزمایشگاههای متعهد Underwriters Laboratories (UL) و نظامنامه ملی برق National Electrical Code (NEC) آنها را به رده = CLASS - گروه = Group و تقسیم کرده و محدودیت های قانونی درجه حرارت را برایشان مشخص کنند .

محصولات مرتبط