الکتروموتور ایلماز ترکیه
الکتروموتور ایلماز ترکیه

الکتروموتور ایلماز ترکیه از محصولات شرکت ایلماز و از برندهای معروف الکتروموتور در جهان می باشد و در انواع مختلف و با توجه به نیاز صنایع مورد استفاده قرار می گیرد .

گروه صنعتی ایلماز ترکیه یکی از شرکت های نو آور با بینش جهانی در زمینه تولید انواع الکتروموتور سه فازمی باشد . با توجه به تعداد مشتریان این گروه در سراسر جهان متوجه خواهیم شد که این برند ترک توجه بسیاری را به خود جلب کرده و سهم عمده ای از بازار جهانی را در اختیار دارد . دوام و قابلیت اطمینان دو امر انکار ناپذیر در راستای تولید می باشد که سر لوحه این گروه است .

از اصلی ترین فعالیت شرکت ایلماز تولید الکتروموتور ایلماز می باشد . الکتروموتورهای Yilmaz در انواع مختلف جهت صنایعی چون  صنایع رنگ سازی ، صنایع خودرو سازی ، صنایع معدنی ، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی بکار گرفته می شود .الکتروموتور ایلماز ساخت کشور ترکیه و با نام تجاری ایلماز Yilmaz و استاندارد EN ISO 14001  قابل ارائه است .

 

انواع الکتروموتور ایلماز

الکتروموتور ایلماز در انواع و سری های گوناگون با استانداردهای IE1 ،IE2 جهت کاربردهای مختلف ارائه می گردند . الکتروموتورهای ایلماز ترکیه شامل الکتروموتورهای ترمزدار ایلماز ، الکتروموتور دو سرعته ایلماز ، الکتروموتورهای ولتاژ پایین AC می باشند .

همچنین Yilmaz با توجه به کاربری های مختلف ، انواع الکتروموتور ترمزدار ایلماز ،الکتروموتور جهت استفاده محیط های با درجه حرارت بالا ، الکتروموتور تک فاز ، الکتروموتورهای تخلیه دود و یا اسموک به مشتریان ارائه که هر کدام از این الکتروموتورها در قدرت ها و فریم سایزهای مختلف عرضه می گردد

الکتروموتور ایلماز جهت استفاده تمامی صنایع با بدنه چدن و کارایی بالا ( IE2) در فریم سایزهای 71 تا355 و توان 0.25 تا 355 کیلووات عرضه می شوند ،الکتروموتورهای ایلماز در فریم سایزهای 56 تا 250 و توان 0.9 تا 55 کیلووات عرضه میگردد.


قیمت محصول :
تماس برای قیمت
مشخصات کلی محصول
تیپ الکتروموتور :
توان الکتروموتور :0.25 تا 22 کیلووات
سرعت (دور در دقیقه) :3000 ، 1500 ، 1000
نحوه نصب :B3 ، B5
بدنه الکتروموتور :آلومنیوم
سایز فریم :71 تا 180
نوع حفاظت :IP:55
تعدا قطب(پل) :2 ،4 ،6
کلاس حرارتی :F
نحوه خنکاری :
نحوه کارکرد :دائم کار S1
فرکانس :50 ،60
استاندارد :IE2
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
نوشتن نظر
نام شما:


نظر شما: رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

الکتروموتور ایلماز ترکیه از محصولات شرکت ایلماز و از برندهای مشهور الکتروموتور در ترکیه می باشد و در انواع گوناگون و با توجه به نیاز صنایع مورد استفاده قرار می گیرد .

از اصلی ترین فعالیت شرکت ایلماز تولید الکتروموتور ایلماز می باشد .الکتروموتور یلماز در انواع مختلف جهت صنایعی چون صنایع رنگ سازی ، صنایع خودرو سازی ، صنایع معدنی ،صنایع نفت و گاز و پتروشیمی بکار گرفته می شود . الکتروموتور ایلماز ساخت کشور ترکیه و با نام تجاری Yilmaz قابل ارائه است.

فروش انواع الکتروموتور تک فاز ،الکتروموتور سه فاز ایلماز با دورهای مختلف با درجه حفاظتی گوناگون و همچنین الکتروموتور ایلماز ترمزدار و الکتروموتور سه فاز ایلماز ترکیه،قیمت الکتروموتور ایلماز ،الکتروموتور فلنجدار ایلماز،الکتروموتور Yilmaz. این مجموعه با مشاوره خرید امادگی خود را جهت ارائه هرگونه اطلاعات اعم از  مشخصات فنی ،لیست قیمت و کاتالوگ الکتروموتور ایلماز ، واردات الکتروموتور آلمانی ، الکتروموتور ایتالیایی ، الکتروموتور ترک و الکتروموتور  چینی اعلام می نماید .

انواع الکتروموتور ایلماز ترکیه این گروه صنعتی را می توان با کاربردهای متفاوت  به شرح ذیل اشاره ارائه نمود :

نمایندگی الکتروموتور ایلماز،الکتروموتور ایلماز ،قیمت الکتروموتور ایلماز ،فروش الکتروموتور ایلماز، الکتروموتور ایلماز ترکیه ، الکتروموتور گیربکس ایلماز ، الکتروموتور سه فاز ایلماز ، الکتروموتور ایلماز فلنج دار ،ابعاد الکتروموتور ایلماز ،الکتروموتور افقی ایلماز ،نمایندگی الکتروموتور ایلماز ،الکتروموتور گیربکس ایلماز ،پلاک الکتروموتور ایلماز ،قیمت الکتروموتور ایلماز ترمزدار،کاتالوگ الکتروموتور ایلماز ،نمایندگی الکتروموتور ایلماز در تهران، الکتروموتور ایلماز،فروش الکتروموتور ایلماز، الکتروموتور 1500 دور ، الکتروموتور 3000 دور، الکتروموتور 1450 دور ، الکتروموتور 2900 دور ، الکتروموتور سیم پیچ مس ،الکتروموتور DC ، الکتروموتور AC ، الکتروموتور ایرانی

نمایندگی الکتروموتور ایلماز - قیمت الکتروموتور ایلماز - فروش الکتروموتور ایلماز